Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik olyan férfi, aki ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan férfi, aki ha szeret kimutatja, felnőtt módjára viselkedik, és nem kell attól félnem mellette, hogy az exére vágyik vagy másik nője van mellettem?

Figyelt kérdés

Most nagyon elbizonytalanodtam ebben a dologban, persze egy szakítás után nem csoda.

Én mindent megadtam érzelmileg, én kimutatom mert tudok szeretni. De már nem kis tinilány vagyok és felnőtt férfias férfira vágyom akinek csak én kellek lehetőleg.

Nem tudom van-e ilyen ... :( :(


27N



2013. dec. 8. 10:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Van :)
2013. dec. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Igen letezik,de neked sokkal jobbnak kell lenned az exnel(sot,az osszes tobbinel is).

Sajat tapasztalat....Amikor nagyon jo egy lannyal akkor csak o van a fejemben,de persze minden kapcsolatban van zuros idoszak...Ilyenkor az ember osszehasonlitja a parjat a volt partnerekkel es elmelkedik rajta,hogy o talan ettol jobbat erdemel

2013. dec. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Én senkinél nem akarok jobb lenni!

Olyan vagyok , amilyen vagy így szeretnek vagy sehogy!

Mivel nem vagyok kevesebb senkinél, de több sem, így nem versenyzek.

2013. dec. 8. 10:28
 4/11 Költőnő? ***** válasza:
100%
sajnos párját ritkítja :)
2013. dec. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hujuj, engem már annyiszor megbántottak, hogy az Istennek sem fogom tudni kimutatni, ha szeretek valakit. A többi viszont stimmel, az exemre pedig gyűlölettel gondolok, nem vágyódással. :)
2013. dec. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
23%

#2 vagyok

Az embereknek a verukben van,hogy ertekeljek a masikat.Szoval,ha versenyben akarsz maradni,torekedned kell a csucs fele,ha meg nem akkor talalj valakit akinek te vagy a tokeletes es semmi mas nem kell neki (egy ido utan meg fogod banni,mert pont te leszel az aki azt mondja majd,hogy en ettol jobbat erdemlek).A vilag mar csak ilyen.A kerdes az,hogy te itt elsz vagy egy masik vilagban?

2013. dec. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Mielőtt bárki félreértené ez nem egy társkereső kérdés!!

Most történt a szakítás ezért megfogalmazódott bennem egy kérdés és feltettem, ennyi.

Egy szerencsétlen már rám is írt és próbálta előadni ő milyen szerető férfi stb.stb. és amikor írtam neki, hogy addig nem ismerkedem, amíg le nem zártam magamban még neki állt feljebb. Szánalmas!

Talán tisztességesebb lenne rögtön a gyk-ról kapcsolatba kezdeni és valakit lelki szemetesládának használni?

Jesszusom tényleg milyen defektes férfiak vannak..

2013. dec. 8. 12:42
 8/11 Költőnő? ***** válasza:

hát sry h ezt mondom, de lehet egyébként így is érteni a kérdésed.

márha akarja vki

2013. dec. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Akkor nyugodtan értse így bárki és sértődjön meg, hogy nem küldök rögtön fehérneműs képet :)

Vagy ha van egy kevés intelligenciája akkor válaszolhat magára a kérdésre is!

2013. dec. 8. 12:58
 10/11 A kérdező kommentje:

Szívesen levelezek és kommunikálok "normális" férfiakkal, de nem tudom megígérni, hogy holnap kapcsolatban leszek vele, nem ez a célom....

Köszi a megértést!

2013. dec. 8. 12:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!