Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most a barátom alkoholista lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most a barátom alkoholista lenne?

Figyelt kérdés

Nagyon szereti a sört, rumot, meg egyéb röviditalokat, pálinkát, jó bort, szóval igazából bàrmit megiszik.

Aztán van, hogy hétvégente azért nem találkozunk, mert kimegy haverokkal kocsmázni, és olyankor nagyon berúgnak, vasárnap délutánig nem elérhető.

Nem egy városban lakunk, 40 km-re egymástól, keveset találkozunk, és olyan rossz, hogy ezt teszi velem, pedig elmondása szerint szeret, de a pia meg a haverok fontosabbak neki.

Dolgozunk mindketten, és amikor negismerkedtünk, mondta, hogy ő hétköznap sosrm iszik, erre meg észreveszem, hogy mégiscsak iszogat hétköznap is, ha olyanja van, vagy behívja haverja kocsmába.

4 hónapja vagyunk együtt, és 30+ korosztály vagyunk, szóval nem bulizós, lázadó fiatalok.

Csak azért tettem fel a kérdést, mert egy-két ismerősöm szerint ez már alkoholistának számít, pedig nekem ez meg sem fordult a fejemben eddig.

Valóban az lenne?

Nem akarom, mert én nagyon szeretem őt!

Van megoldás? Tanács?



2013. dec. 8. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Sanszos
2013. dec. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha hiányzik neki a pia, akkor alkoholista, mennyiségtől, gyakoriságtól függetlenül. De nekem inkább úgy tűnik nehezére esik felnőni.
2013. dec. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Költőnő? ***** válasza:

az alkoholizmusnak 12 lépcsőfoka van. Itt nem az a kérdés, h milyen gyakran, és mennyit, mert ez alapján MO 99%a alkoholista lehetne.

Az a kérdés, h minek/mire kell neki az alkohol és mi történik, ha nem ihat.

2013. dec. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tényleg inkább nem tud felnőni: buli, pia, haverok... a "második kamaszkorát" elképzelhető, hogy soha nem lesz felnőtt, érett ember.
2013. dec. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha még nem alkoholista, akkor az első igazi pofon után élet bácsitól az lesz.
2013. dec. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!