Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy alkoholista férfit is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy alkoholista férfit is lehet szeretni? (ez egy önelemző rémálom)

Figyelt kérdés
Van egy 3 és egy 1 éves lányom a feleségemmel, de meg kell vallanom mióta megszületett az első gyerekünk, alig éreztem hogy velem is törődne valaki, így hát kordultam ide-oda,haverokhoz, végül a kocsmában kötöttem ki. Én fel akarom nevelni a két kislányt rendesen, de már gyűlölöm az anyjukat!!! Mit csináljak?
2013. nov. 8. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Hozd rendbe a házasságod vagy válj el. Még mindig jobb, mintha folyamatos feszültség lenne otthon, ami tönkretenné a gyerekeid életét is.
2013. nov. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért gyűlölöd? Mi az oka? Csak a nemtörődés?
2013. nov. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
igen lehet.. környezetembe tapasztaltam sajnos túl közeliben.
2013. nov. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1-esnek teljesn igaza van. Az én gyrekloromat is hazavágták a szüleim a folytonos keserűséggel. Végre majd 20év szarakodás után sikerült elválniuk. Egy ünnep volt mikor bejelentettékk.
2013. nov. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt a helyzetet nem kellett volna hagyni így elmérgesedni. Ha a gyerekek születése előtt minden rendben volt és utána kezdtek elromlani a dolgok, mennyit beszélgettetek erről a feleségeddel őszintén, normális hangnemben, megértően, veszekedés nélkül? Mert ilyenkor arra lenne szükség.

Én valamilyen szinten megértem azt a férfit, akinek a felesége a szülés után teljes egészében "átvedlik" anyukává és a férjét teljes egészében elhanyagolja. De ezt valahogy közösen kellene megoldani, egyik és másik részről is tolerálni valamennyit, hiszen azért a gyerekeknek is sok törődésre van szükségük, az is természetes, hogy az anyuka sok figyelmet fordít rájuk.


Sajnos az is előfordulhat, hogy már menthetetlenül elromlottak a dolgok, akkor meg nem kell halogatni, hanem engedni, hogy mindenki menjen a maga útján tovább.

2013. nov. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, ha te is alkoholista vagy.
2013. nov. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!