Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Segítséget kérek! A parátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítséget kérek! A parátom féltékenysége miatt nem mehetek ela legjobb barátnőim születésnapjára. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A helyzet bonyolúltabb nálam..voltunk már együtt régebb, mikor úgymond fiatalabbak voltunk és most 2 hónapja újból együtt vagyunk. Annyira féltékeny, hogy a legjobb barátnőim születésnapjára sem mehetek el mert ő nem tud jönni. Most 12ikesek vagyunk mindketten . Megjegyzem azt is, hogy régebb bolondos partyarc voltam, de mióta vele vagyok 1 szer voltam bulizni (ő is ott volt) és nem is vágyok menni csak a legjobb barátnőim születésnapjára elmennék ! Azt mondtam neki amikor szóba jött, hogy megértem és nem megyek el ( azelőtt azért nem ment a kapcsolatunk mert zavarta a bulis én-em, de akkor sem csaltam volna meg!!!). Mit tegyek? EL AKAROK MENNI A SZÜLETÉSNAPOKRA. Hogyan értessem meg vele? Mert világosan elmondta, hogy ha elmegyek akkor vége..és tudom hogy komolyan mondta. A kapcsolaltunk tökéletes lenne, ha ez az oldala ne lenne..szeretem őt..hogyan oldjam meg ezt az egészet hogy elmehessek és vele is rendben legyek ?

2013. dec. 9. 00:02
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
67%-osra meg nem kell figyelni, tegnap a családi kapcsolatok kategóriában trollkodott és küzdött meg a lepontozásért.
2013. dec. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod elhagyni, akkor viseld el hogy pórázon tart. Mert ezt csinálja, te meg hagyod neki.


Ez szánalmas... már ne is haragudj. Egy percig nem maradnék olyan pasival aki nem bízik bennem és érzelmileg zsarolni akar.


Én találkozhatok barátnőmmel, még egy fiúbarátommal is. Pedig férjnél vagyok. Mi erre a magyarázat? Az hogy a férjem normális, megbízik bennem, és nem egy 10 éves gyerek szintjén áll, hogyha nem kapja meg amit akar, akkor hisztizik, zsarol.


Nagyon szánalmas a pasid, és te is, ha hagyod magad. Tapasztalatból tudom, hogy ilyen típusú pasival nem lehet sokáig lenni mert vagy kinyírod, vagy belebolondulsz.


Vagy veszel egy nagy levegőt, és kidobod. Én megtettem anno az exemmel, és milyen jól jártam:)


27/N

2013. dec. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim válasza:

Szia.hát már nem aze4t,de mit kepzel magarol ki o hogy megmondja!?!?

Azért neked is van sajàt életed,menj el nyugodtan a bulira,és ha ez nem tetsszik neki akk. Mond meg hogy. ...amit irtam az alabbi sorokban. :)))

2013. dec. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 americanguy válasza:
Szerintem azt kéne tenned, hogy meg tanulsz helyesen írni. :)
2013. dec. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

mondja ezt az, aki külön írja az igekötőt az igétől.


BURN! :D

2013. dec. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
lehet vannak hibáim,de azért mert sietve írtam illetve nem ellenőriztem le.De köszi, hogy szóltál :)
2013. dec. 12. 17:17
 37/37 anonim válasza:
Voltam hasonló kapcsolatban, 1,5 évig bírtam, hogy fulladozok. Elmentem a családommal nyaralni nélküle. Dobott. Hagytam elmenni, nem bántam meg.
2014. máj. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!