Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Segítséget kérek! A parátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítséget kérek! A parátom féltékenysége miatt nem mehetek ela legjobb barátnőim születésnapjára. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A helyzet bonyolúltabb nálam..voltunk már együtt régebb, mikor úgymond fiatalabbak voltunk és most 2 hónapja újból együtt vagyunk. Annyira féltékeny, hogy a legjobb barátnőim születésnapjára sem mehetek el mert ő nem tud jönni. Most 12ikesek vagyunk mindketten . Megjegyzem azt is, hogy régebb bolondos partyarc voltam, de mióta vele vagyok 1 szer voltam bulizni (ő is ott volt) és nem is vágyok menni csak a legjobb barátnőim születésnapjára elmennék ! Azt mondtam neki amikor szóba jött, hogy megértem és nem megyek el ( azelőtt azért nem ment a kapcsolatunk mert zavarta a bulis én-em, de akkor sem csaltam volna meg!!!). Mit tegyek? EL AKAROK MENNI A SZÜLETÉSNAPOKRA. Hogyan értessem meg vele? Mert világosan elmondta, hogy ha elmegyek akkor vége..és tudom hogy komolyan mondta. A kapcsolaltunk tökéletes lenne, ha ez az oldala ne lenne..szeretem őt..hogyan oldjam meg ezt az egészet hogy elmehessek és vele is rendben legyek ?

2013. dec. 9. 00:02
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Nagyon igazad van és zavarban is vagyok.Talán nem akarom elfogadni.. Azáltal, hogy "minden más tökéletes" arra utaltam, hogy nagyon szép minden mikor együtt vagyunk és jól érezem magam mellette..Felmerült bennem egy olyasmi, hogy "hátha rájön hogy téved, mivel ő maga elmondta, hogy tudja hogy ez beteges, de még nincs felkészülve, hogy nélküle menjek"
2013. dec. 9. 00:33
 12/37 anonim ***** válasza:

Mint mondtuk

Életképes, vagy áldozat.

Te döntöd el.

Menned kell, ez nem kérdés.

2013. dec. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
Ekkora libancot én se engednék egyedül sehova,
2013. dec. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
Én elmennék a helyedben, ő meg hisztizzen magában, ha akar.
2013. dec. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
és ha legközelebb azt is megtiltja, hogy kimenj a házból? tipikusan az ilyen pasikból lesz az a fajta pszichopata, aki jó pár év terror után képes lenne megölni téged, hogy ne legyél másé. ha nem tudja elfogadni a bulizós oldalad, ami márpedig TE vagy, a részed, akkor alapvetően veled van baja. (szív)lapát.
2013. dec. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
21%
Valószínűleg adtál okot hogy ne engedjen el.
2013. dec. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
Soha nem adtam okot rá :) Nem csaltam meg, nem is dumálok pasikkal..sőt..a legjobb barátommal is aligha beszélek. S mindenképp éreztetem vele, amit érzek iránta. Ha annyira "*ibanc" lennék akkor elhagytam volna, de én inkább ezt választottam: hülyét csinálok magamból :(
2013. dec. 9. 00:41
 18/37 anonim ***** válasza:
7%
a legtöbb libanc a párjával marad és úgy csinálja a fesztivált.
2013. dec. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
Értékelem a "lelibancoló" válaszod..sajnos ez nem volt hasznos számomra, főleg hogy nem vettem magamra. Nem értem, minek is írtál ilyensmit egy ismeretlennek.
2013. dec. 9. 00:47
 20/37 anonim ***** válasza:
0%
Nem baj hogy te nem vetted magadra,ha a párod meglátja ő majd megérti.
2013. dec. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!