Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért süllyednek egyes nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért süllyednek egyes nők odáig, hogy foglalt pasira próbálják rávetni magukat, annak ellenére, hogy a pasi tudatja vele, hogy komoly kapcsolatban van?

Figyelt kérdés
Ez valami ócska r1b@nc fertőzöttség? Vagy ez mire jó?

2013. nov. 6. 23:10
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Ösztön! A nők arra vannak programozva, hogy a jó genetikai állománnyal rendelkező hímek spermáit "szerezzék be". És azok akiket már tesztelt és kiválasztott magának egy másik nő, az már nem lehet rossz :) 23/F
2013. nov. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mert jó pasikat akarunk.
2013. nov. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

igen.

ha van nője,akkor az azt is jelenti,hogy nyilvánosan bizonyította,hogy meg tudja tartani,vagyis ért a nőkhöz,mind kommunikációban,mind az ágyban,vagyis ideális férfi.

2013. nov. 7. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Van ilyen ismerősöm, nős pasival feküdt össze.


Nekem azt mondta, hogy ő nem hibás mert neki akkor nem volt senkije, és a pasinak kellett volna nemet mondani, bár nem tette.


És ezt valamilyen szinten alá is írom...de ettől függetlenül sem szép dolog, kikezdeni házas emberrel.


27/N

2013. nov. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Azért komoly kapcsolat és komoly kapcsolat között is van különbség. Én pl. férjnél vagyok, de már régesrégen nincs közünk egymáshoz, a férjem gyakran ott alszik a nőjénél.

Elválni, különköltözni nem tudunk, szóval most ez van. Engem egyáltalán nem zavar, hogy van valakije, de kívülálló simán mondhatná a nőjére, hogy ócska r*banc, mert nős pasival kezdett...

2013. nov. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az ilyen nőknek önértékelési problémái vannak. Folyton bizonyítania kell magának, hogy képes elvenni más nők férjét. Hogy többet ér, mint ők.
2013. nov. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a nők 99,9%ának alapból gondja van az önértékeléssel,uh szerintem ez a kitétel nem releváns.
2013. nov. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"a nők 99,9%ának alapból gondja van az önértékeléssel"

Kíváncsi lennék, hogy ezt honnan veszed? Az, hogy te csak ilyenakkel találkoztál, nem jelent semmit.

2013. nov. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Eggyel előzővel értek egyet. Súlyos önértékelési problémái vannak, hiszen ha jobban belegondolsz, akkor ő csak annyira tartja magát érdemesnek, hogy egy hűtlen férfival legyen együtt. Neki ennyi is elég. Ezzel automatikusan ezt a képet alakítja ki magáról. Másrészt meg borzasztóan kétségbe lehet esve párválasztás kapcsán, mivel már arra is képes, hogy kapcsolatokba/családokba gázoljon. 30 körüli nőknél jellemzőbb, mivel addigra a legtöbb normálisabbnak mondható férfi elkel és nagyon csúnyán kifejezve alacsony a felhozatal a korosztályában. De ha megfigyeled, kevés ilyen kapcsolatból lesz hosszú távon is valami komoly pl. házasság, gyerek, mivel eleve nem őszinte alapokra épül. Biztos vannak ellenpéldák is. De alapszituáció a nőknél mindig az önértékelési probléma. Aki azzal jön, hogy hú ő megtalálta álmai pasiját, csak az a baj, hogy házas és nem akar elválni, akkor az nem álmai férfia... Gyakran meséli a párom és én is látom, ha együtt elmegyünk szórakozni, hogy mennyire sok lett az ilyen ócska r.. A párválasztás 2013-ra olyan lett, mint a székfoglalós játék.
2013. dec. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
eggyel előző alatt értettem: 6-os hozzászóló
2013. dec. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!