Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A nők egy bizonyos rétege...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők egy bizonyos rétege mégis mit akar miért nem elégszik meg azzal amije van?

Figyelt kérdés

mert hiába van egy tegyük fel nagy hatalommal pénzel rendelkező párja aki tényleg szereti ő mégis más partner után nézeget ha párocskája távol van kis időre... h példát is mondjak mindjárt ott van Napóleon első felesége Jozefina aki az akkori világ egyik legnagyobb emberének volt a felesége tulajdonképpen bármit kérhetett a kívánsága teljesült ő mégis megcsalta a férjét (igaz napóleon később visszafizette ezt neki ami érthető de most ezt hagyjuk) nem volt elég akkor... ez mire jó? ezt miért teszik a nők?


a kérdésre koncentráljunk kérem ha valaki offol akkor szólok a moderátoroknak köszönöm! és köszi előre is a válaszokat!



2013. dec. 11. 14:57
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
a jelenben érdekel a kérdés és minden szempont azonos és egybeesik tegyük fel h a nőtől nincs távol a férjecskéje minden passzol úgy ahogy kell és mégis megteszi... ez lett volna a kérdés pontosan és egyértelműen... ez az amit nem értek mi vezérli mégis a nőket ilyenkor mégis mit akarnak?
2013. dec. 11. 15:23
 12/22 anonim ***** válasza:
90%

Külső szemlélőként hiába tökéletes egy kapcsolat, ha belülről nem az. Látszólag hiába kap meg egy nő mindent (úgy érzem te az anyagiakra gondolsz főleg, meg a látványos cselekedetekre, pl hogy szembeszállt a családjával érte stb), de nem ezek számítanak, ettől egy ember napjai nem telnek boldogan.

Én akkor érzem igazán, hogy szeret a barátom, ha éjszaka mikor felriad, akkor azonnal megölel és megcsókol, pedig másnap erre nem is emlékszik, de ez úgy ösztönből jön, mert szeret. Vagy megveszi nekem azt a kis 100 ft-os kacatot, aminek tudja, hogy mennyire örülnék. és még sorolhatnám, és ezek apróságok, de ettől jó számomra egy kapcsolat.

Ezzel szemben volt olyan barátom, aki "mindent megadott" nekem, drága ajándékok, látványos gesztusok, mindenki előtt úgy beszélt rólam, mint valami istennőről, senki nem értette, hogy miért nem vagyok vele elégedett. Aha, de a napjai itthon abból álltak, hogy órákat játszott egy számítógépes játékkal, velem meg nem is törődött.

Ez csak egy példa, de remélem így érthető, hogy nem tudhatod, hogy mit rejtenek a látszólag jó dolgok valójában.

Igaz, én nem csaltam meg, de attól még nagyon magányosnak éreztem magam ebben a kapcsolatban, hiába a látvány, az kevés.

2013. dec. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Igazából ez személyiségfüggő,nem pedig nemfüggő dolog.Ha éppen olyan társat fogsz ki,elhalmozhatod őt érzelmileg,anyagilag egyaránt,akkor is hajtani fogja a vére.Vannak ilyen típusú emberek,és nem csupán nők.Saját személyes tapasztalataim is ezt mutatják,ám szerencsére akadnak még rendesek is.
2013. dec. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Költőnő? ***** válasza:

tudod, ez tényleg nem nemfüggő.

Hány olyan ffi van, akinek igyekszik mindent megadni a felesége/barátnője és mégis szeretőt tart mellette vagy fűvel fával csalja.

Van, akinek elég, ami van és van, akinek a világ összes lyuka/farka sem lenne elég soha

2013. dec. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
ugyanez tapasztalható a haverjaim körében is, szóval nemcsak a nők olyanok..
2013. dec. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Nőknél is ugyanúgy előfordulhat, hogy már a jó sem elég jó, mert változatosságra vágynak, és pusztán a szex miatt lépnek félre ilyenkor. Ez van. Embere válogatja ezt is...
2013. dec. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
komolyan mondom csodálkozom ezek az érvek amolyan felmentésnek tűnik a megcsaló fél részéről... szerintem ezek nem igazán nevezhetők felmentésnek ezek inkább az önuralmon múlnak szerintem... szerintem az ilyen emberek emberileg nullák és mondom ez nem lehet kifogás szerintem bár lehet ha a mostani világ erkölcseivel nézzük akkor igencsak felmentés mondhatni az ártatlan fél megvádolása ez aki tulajdonképpen az események szenvedője szóval érdekes nagyon is de persze ennek ellenére nagyon is b_ssza az ember csőrét ha ilyet lát nem.. értem sajnos és ezeket tényleg nem tudom se mentségnek se kifogásnak elfogadni
2013. dec. 11. 19:10
 18/22 anonim ***** válasza:

Minek írsz ki kérdést ha minden válaszba belekötsz? Semmi értelme.

Persze ehhez is ész kell, hogy belásd.

2013. dec. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
mert ez nem válasz a kérdésemre ezek mentegetőzések voltak 2-3 megfelelőnek mondható válasz volt azt annyi de jó lenne ha nem engem minősítgetnél és nem az én személyemmel lennél elfoglalva úgy gondolom ilyen dolgot nem írtam a kérdésbe már h ugye az én személyemmel foglalkozz...
2013. dec. 11. 19:56
 20/22 Költőnő? ***** válasza:
100%

Sztem azért nem válaszolunk a kérdésre mert egy megint egy hülye általánosítás, így nem igazán lehet vele mit kezdeni azon kívül, h rámutatunk a benne lévő hibákra.

Már ami engem illet pl.

2013. dec. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!