Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Távkapcsolat! Tapasztalatok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat! Tapasztalatok? Tanácsok? Érvek, ellenérvek? Megéri belevágni, lehet jövője?

Figyelt kérdés

Kérem szépen olyan írjon, aki volt/van ilyen kapcsolatban.

Kérlek írjátok meg hogy milyen távol voltatok egymástól és hogy/ milyen gyakran oldottátok meg a találkozókat.



2013. dec. 11. 15:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
nekünk működik, 3 éve lassan, nem is tudnám másképp elképzelni.. viszont csak 1oo km-ről beszélünk, tehát annyira nem is távkapcsolat:D
2013. dec. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%
6 éve jöttünk össze, hetente-kéthetente találkoztunk. 200km választ el minket. Működött és nagyon jó volt, sajnos szakítottunk (nem a távolság miatt), de talán még nem véglegesen
2013. dec. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Két ember van akinél működik akinél. Nem barátnőmet nagyon szerettem már a kezét is meg akartam kérni ő is nagyon szeretett és várta is. Aztán 200km rel arrébb került de havi 3-4x egy hétvégére haza tudott jönni. 1 hónapig bírta. De nem ez volt a teljes ok hülye kis éretlen gyerek aki azt se tudja mit akar. Az a fő ok de a távolság is közbejátszott.
2013. dec. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
nekem is volt. de a bizalom a lényeg.
2013. dec. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%
Nekem is volt ilyen. A bizalom meg az akarat segít átvészelni. Mi 2 hetente találkoztunk,ki lehet bírni. Csak azt az időt amit együtt vagytok tartalmasan kell eltölteni.
2013. dec. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Az első távkacsolatomba 16 évesen vágtam bele, a barátom angliában dolgozott, havonta jött haza, meg a nyárra. 3 évig voltunk együtt. Ő volt az első minden téren, nagyon szerelmes voltam , Ő 7 évvel volt idősebb. Azért lett vége mert elmondta h csalt.

Aztán a második barátom, Ő 400kmre dolgozott, 3 hetente járt haza, fél évig voltunk együtt, se szó se beszéd talált ott egy lányt, nem is szólt róla, csak facebookon láttam h már nem velem van kapcsolatban hanem mással.

A mostani barátommal lassan fél éve vagyunk együtt ő 25éves én 20. Majdnem két hónapja ment ki külföldra dolgozni, 1500km re van tőllem. Csak úgy tudja megoldani a hazajárást h 2havonta haza jön 1-2 hétre.


Nagyon nagyon fontos a bizalom!!! Meg h olyan emberrel kezdj bele egy ilyenkapcsolatba akiben te is feltétel nélkül megbízol!!

Nehéz lesz,nagyon nehéz, de ha szeretitek egymást kibirjátok.



Ő lakik más helyen, vagy munka miatt távkapcs?

2013. dec. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"nem is tudnám másképp elképzelni"


Az baj!

2013. dec. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer próbáltam 200 km-re. Nem működik nálam. Egyrészt nem lopom a benzint, másrész nekem sokkal több együtt töltött idő kell, mint amit ilyen helyzet enged.

36 F

2013. dec. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Megoldható de nem egyszerű... én is érzem.

Bizonyos ideig működik, de előbb utóbb lépni kell - egymáshoz közelebb - hogy meg is maradjon...

2013. dec. 11. 18:56
 10/11 anonim ***** válasza:

A jelenlegi kapcsolatom távkapcsolat (85 kilóméter van közöttünk) Egy éve vagyunk együtt, a találkozóinkat pedig úgy oldjuk meg, hogy egyik héten én megyek: 2-3 napra, másik héten ő jön 3-4 napra.

Én dolgozom ezért csak 2-3 napra tudok menni, ő viszont sulizik/gyakorlatozik, így attól függően, hogy épp sulihetes vagy gyakszás 3 vagy 4 napra jön el.

2013. dec. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!