Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Távkapcsolat! Tapasztalatok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat! Tapasztalatok? Tanácsok? Érvek, ellenérvek? Megéri belevágni, lehet jövője?

Figyelt kérdés

Kérem szépen olyan írjon, aki volt/van ilyen kapcsolatban.

Kérlek írjátok meg hogy milyen távol voltatok egymástól és hogy/ milyen gyakran oldottátok meg a találkozókat.



2013. dec. 11. 15:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A barátommal 4 éve vagyunk együtt,ebből 2 év távkapcsolat,azután sikerült hozzám költöznie 370 km-ről.


a távkapcsolatban,hogy bizonyos dolgok hiányoznak és nagyon sok mindent csak ritkán tehet meg az ember. és azt hiszem a féltékenység is jobban fellángol,hiszen nem tudhatjuk ilyen távolságból,hogy mi is történik a párunkkal. nem ismerjük meg a másik mindennapjait s a ritka talikból lehet nem derül ki időben a másik heppje,rossz szokása,vagy olyasmi,amit a mindennapokban nem viselnénk el.


a pozitívum,hogy az ilyen kapcsolatok nagyon erősek,a bizalom egy idő után sokkal nagyobb,mint a normális kapcsolatokban.

+ nekem minden találkozás olyan volt,mint egy valódi mese,ahogy várja az ember,meglátja... :) kb mint a filmekben a nagy pillanat! most,hogy velem van s boldogok vagyunk,nem bántam meg,hogy kitartottam mellette :)

minden jót!

2014. máj. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!