Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátom nem érti meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem érti meg, hogy van szükségem szabadidőre is, mit tegyek?

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyunk együtt és minden nap együtt alszunk,de nekem szükségem lenne egy db éjszakára egyedül. Mégpedig azért,mert van egy hobbim,az írás,amit csak olyankor tudok csinálni a munka és a suli miatt. A barátom pedig nem érti ezt meg,azt hiszi arról van szó hogy nem akarok vele lenni és ez azért van,mert nem is vagyok szerelmes belé. Miközben ez abszolút nincs így,nagyon szerelmes vagyok belé,ő az első igazi szerelmem,de arra is szüksègem van hogy heti 1 alkalommal had csinálnám azt,amit imádok. És az ecyedül jó. Olyan nagy baj ez? Mit gondoltok?ti mennyit akartátok a szerelmetekkel lenni a kapcsolatotok elején? Én sokat szeretnék vele lenni,de erre az egy estére szükségem van,hogyan mondjam meg neki hogy ne bàntsam meg?

2013. dec. 12. 18:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyenesen, téged is bánt az, hogy nem hagy neked szabadidőt, ha ő nem bánik finoman, ne hagyd, hogy ez így maradjon.
2013. dec. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De miért gondol egyből arra hogy nem is vagyok szerelmes belé? Mikor én még soha senki iránt nem éreztem ilyet, nagyon bánt,hogy ezt megkérdőjelezi azert,mert szabadidőre van szükségem. Ezt miért hozza összefüggésbe a szerelemmel? Sok párnak pl még több szabadidőre van szüksége,mégis bele vannak bolondulva egymásba. Vagy nem? És csak én vagyok ilyen csúnya rossz barátnő? :D
2013. dec. 12. 18:34
 3/14 Költőnő? ***** válasza:

tény és való, h ezt egyedül lehet a legjobban, "sajnos".

Nincs másik helyiség ahová el lehetne vonulni?

2013. dec. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Jogosan vagy felháborodva. :) Nagyon féltékeny típus lehet, akit még az is zavar, ha te csak úgy leállsz beszélgetni egy másik férfival. Ilyen, ami az enyém azzal ne foglalkozzon semmilyen formában senki se, csak ő. Vagy még ott van az, hogy nem bízik benned.

De mondd meg neki kerek-perec, nincs mese, ha meg megsértődik, megharagszik, ne neked legyen "lelkifurkád". Gondolkozzon el, térjen észhez, mondd meg neki akkor menjen vissza, ha már észrevette magát.

2013. dec. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nincs, de most érted,ha meg ott van,akkor nehogymár elvonuljak. Amikor együtt vagyunk akkor tényleg együtt is szeretnék vele lenni. Amikor pedig írni akarok,az úgy a jó,hogy kizárólag mindent és mindenkit. Én komolyan nem értem hogy mit nem lehet ezen megérteni. Mi köze van ennek a szerelmemhez? Aki szerelmes annak nem is lehet hobbija? A baratom a legfontosabb,és így is lényegesen kevesebbet írok miatta,mert vele szeretnék lenni és inkább lemondok az írásról sokszor és nem becsüli ezt! Mármint bocsi,nem neked szántam ezt a választ,csak költő kérdésekként tettem fel :D
2013. dec. 12. 18:42
 6/14 anonim ***** válasza:

Rendben van, értem én azt, amit mondasz. :)

De próbáld meg azt, amit írtam, ha ennyire nem bírja felfogni, hogy te szeretnél kicsit egyedül is lenni. Támadj vissza az ő fegyverével.

2013. dec. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Azért gondol ilyet, mert ragaszkodik hozzád és szeret..félt hogy elveszít téged!
2013. dec. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Azt hiszi, hogy a papír meg a toll majd elveszi tőle a barátnőjét? Azért ez picit sok.
2013. dec. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem a paír és a toll veszi el a barátnőjét, csupán a szerelem kezdetén minden percet vele akar lenni és amíg a barátnőnek igénye lenne a hobbijára is és egy szabad estét beiktatna a fiatalúr még a rózsaszín cukormázas felhőkön szaladgál és ő még nem lazítaná ezt az édes létet....meg kell beszélni. Az elveszítést arra értettem, hogy feltételezi, hogy nem szereted őt...ragaszkodás jele ezért parázik, hogy nehogy vége legyen a arany életnek! Meg kell nyugtatni és szépen elmondani neki amit itt kérdésben feltettél!
2013. dec. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a segítséget! :)


Egyébként értem én,meg tudom hogy ragaszkodik hozzám és szeret,de ezzel én is ugyanígy vagyok! Az,hogy szeretnèm azt is csinálni mellette,amit imádok és 6 éve "velem van" az nem változtat azon illetve nem is zárja ki azt,hogy én is ugyanúgy érzek iránta! Nem ettől függ a szerelem! Szerintem :)

2013. dec. 12. 19:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!