Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátom nem érti meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem érti meg, hogy van szükségem szabadidőre is, mit tegyek?

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyunk együtt és minden nap együtt alszunk,de nekem szükségem lenne egy db éjszakára egyedül. Mégpedig azért,mert van egy hobbim,az írás,amit csak olyankor tudok csinálni a munka és a suli miatt. A barátom pedig nem érti ezt meg,azt hiszi arról van szó hogy nem akarok vele lenni és ez azért van,mert nem is vagyok szerelmes belé. Miközben ez abszolút nincs így,nagyon szerelmes vagyok belé,ő az első igazi szerelmem,de arra is szüksègem van hogy heti 1 alkalommal had csinálnám azt,amit imádok. És az ecyedül jó. Olyan nagy baj ez? Mit gondoltok?ti mennyit akartátok a szerelmetekkel lenni a kapcsolatotok elején? Én sokat szeretnék vele lenni,de erre az egy estére szükségem van,hogyan mondjam meg neki hogy ne bàntsam meg?

2013. dec. 12. 18:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Talán, ha vele egy szobában maradnál fent lámpa mellett, amíg ő aludni próbál, inkább ő küldene haza.
2013. dec. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
3 hónap, kicsit korai ennyire egymás fenekében lennetek!
2013. dec. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Tudom de tényleg nagyon szeretjük egymást. De amúgy pont ezért is szeretném hogy legalább heti 1 estét töltsünk külön es mindenki csinálja azt amit szeret. Szerintem ő ezt nem azért nem tudja megérteni,mert jobban belém van zúgva,mint én belemé,hanem azért mert neki nincs hobbija,soha nem is volt,így nem tudja milyen ez. Hogy ez nem függ össze az érzéseimmel iránta,hogy én is nagyon szeretem,hogy nekem is ő a mindenem. De az ember ne mondjon le olyan dolgokról ami az életéhez tartozik,főleg úgy,hogy ezzel a dologgal senkit sem sért meg,semmi rosszat nem tesz. És a lényeg: nekem nem miatta van szükségem szabad estére azért hogy tőle külön legyek,hanem azért hogy a hobbimmal is foglalkozhassak. :)
2013. dec. 12. 19:32
 14/14 anonim ***** válasza:

Ez hosszú távon a kapcsolatok megromlásához vezethet, ezt tapasztalatból mondhatom!

Saját tapasztalat, és a barátaim körében is ezt tapasztalom. A legjobb barátomnak pl nincs különösebb hobbija, de egyszerűen úgy érezte, hogy megfojtja a barátnője azzal, hogy 7-ből 7 napot vele akar tölteni!

Ezt meg is mondta neki, és bár a lány megvolt sértődve, végül tudomásul vette, és olyan heti 4-5 napot szoktak átlagosan együtt tölteni :)


Az ilyenekről muszáj beszélni, mindenkinek más igénye van! Ha szeret, ezt meg kell értenie. Ha nem érti meg, akkor csak bosszankodjon, de te vonulj csak el egy napra :)

Hidd el mindketten így jártok a legjobban :)

2013. dec. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!