Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi ideig "normális"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig "normális" depizni az első csalódás után?

Figyelt kérdés
Nekem kb 3 hónapja tart, de olyan szintem, hogy semmihez nincs kedvem, ez az egész karácsony egy nagy nyűg. Szilveszter is azt hittem vele leszek, majd együtt sétálunk a karácsonyi vásárban stb

2013. dec. 15. 16:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
ismerős. addig tart ameddig akarod hogy tartson.
2013. dec. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Zakathol ***** válasza:
76%
Ameddig csak kedved van hozzá.
2013. dec. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Nekem 3hónapig tartott. Csak az a baj közvetlenül utána még könnyen visszaeshetsz.
2013. dec. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezek az ünnepek nagyon sokaknak még jobban előhozza a magányt és még depiesebbek lesznek főleg akiknek ugye nincs párjuk.

Nem feltétlen a volt párod miatt vagy depis hanem attól h bezárkóztál és h nincs senki.

Csakhogy ez magától nem is fog elmúlni, valamit csinálni is kell. A sírástól nem fog változni semmi , nem fog az ember ölébe berepülni a várt férfi vagy nő. Vagy a boldogság.

Menni kell elfoglaltságot keresni, embereket megismerni.

2013. dec. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
3 kapcsolaton vagyok túl és mindegyikre kellet bő egy év hogy teljesen lenyugodjak, elengedjem stb
2013. dec. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a hiányát közömbössé tenni magad számára.
2013. dec. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én már július óta mentem egy lány után, de aztán októberben "elváltunk" szóval nekem még 2 hónapja kezdődött a depizés... Néha már vannak olyan napok, hogy nnem jut eszembe, viszont amikor igen akkor nagyon letörök.

Úgy érzem még kb. 2-3 hónap kell hogy teljesen túl legyek ratja..


Szóval én kb. egy fél évet mondanék.

2013. dec. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

nekem 1 hét volt

22f

2013. dec. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
annyi idő, amennyi ahhoz kell hogy túllépj rajta. nem vagyunk egyformák, nem egyformák az érzések se, szóval nincs egyforma időtartam sem.
2013. dec. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Nekem kb 2 hete tart, de mélységesen együttérzek veled kérdező.Sokszor sírni lenne kedvem, de még mindig vagyok annyira naív hogy talán egy kicsit is reménykedek, csak tudnám miért. A lehető legrosszabkor jönnek az ünnepek, én is a pokolba kívánom az egészet...:// 18/f
2013. dec. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!