Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan mondta azt egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan mondta azt egy fiú barátom, hogy ne írjam ki egy csalódás után MSN-re, hogy miért nincsenek normális srácok?

Figyelt kérdés

Néhány napja tudtam meg, hogy a barátom, akivel majdnem egy éve voltunk együtt, megcsalt nemrég. Mérges lettem, és természetesen szakítottam vele. Elég rosszul esett mindez, és úgy éreztem, hogy csak ilyen férfiak vannak, akik képesek megcsalni a társukat bármikor. Mérgemben ezt ki is írtam MSN-re. A helyzet az, hogy van egy fiú, aki már három éve az osztálytársam, és tavaly télen (2008-ban) nagyon érdkelődni kezdett utánam, sokat beszélgettünk, láthatóan közeledett felém, és egyszer elhívott randizni. De nem éreztem semmi többet barátságnál iránta, úgyhogy nemet mondtam neki, és azt mondtam maradjunk barátok. Utána megismerkedtem pár hónappal azzal a barátommal, akivel most szakítottam és vele hamar összejöttem, mert laza volt meg kedves velem, minden, úgyhogy hamar összejöttem vele. Az osztálytársammal eközben azért tartottuk a kapcsolatot továbbra is, bár láthatóan már miután nemet mondtam neki annyira nem érdeklődött utánam, mint korábban.

Most írt nekem, mikor kiírtam a korábban említettet MSN-re, hogy hogy írhatom azt, hogy nincs normális pasi. Egyébként neki még nem volt barátnője, szerintem egész jól is néz ki, és tényleg az osztályban is kedvesként, segítőkészként, emellett még céltudatosként is ismert, szóval nem is annyira nyámnyila vagy kihasználható lélekben, csak olyan jólelkű, de nem voltam belé szerelmes akkor, ezért utasítottam el. Most meg olyanokat írt MSN-en, hogy nagyon mérges lett rám, amikor meglátta amit írtam, mert csak nem rég sikerült túllépnie rajtam, most meg egyedül vagyok, és még ha tudná, hogy akarnék tőle valamit, akkor sem jönne össze velem, mert szerinte már elég szenvedést okoztam neki. Most nem tudom, erre mit mondjak? Előző barátomnak már sok csaja volt, ennek a fiúnak meg egy sem, most például ez alapján kellene eldöntenem, hogyha összejöttünk volna-e, akkor ő rendes is maradt volna?

L/17


2010. máj. 8. 21:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Attól, hogy egy vagy több hülye, még nem mind hülye. Ne általánosíts.


üdv

2010. máj. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Így látatlanban azt mondom, hogy elég érzékeny a srác, és nem tudott még túllépni rajtad. Ez olyan "figyelemfelkeltő" magatartás a részéről. Esetleg beszélgessetek, hátha kiderül, hogy vannak még normális srácok :) Üdv.
2010. máj. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

jaj te jó ég.. ezek a problémák.

nehogymár azon akadjon ki, hogy mi van neked kiírva msnre?! most ez komoly?

2010. máj. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
túl zihálod a dolgot...
2010. máj. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem harmadik, ha elolvastad volna, amit írtam, az a baja, hogy egy éve visszautasítottam őt, és lett helyette egy sokkal rosszabb barátom, mint amilyen ő lett volna ha össze jövünk (szerinte).
2010. máj. 8. 21:53
 6/11 anonim ***** válasza:

Jogosan. Helyette a "laza", "már sok csaja volt" srácot választottad. Tudni onnan tudhatod, hogy rendes maradt volna, hogy ahogy leírtad, meg lenne az esélye arra, hogy legyenek barátnői Ő mégsem a skalpvadászatot választotta.


Mondanod nem kell semmit, egyszerűen csak nem kell a melodrámát játszani, mikor ott hagy egy srác. Ő kiírt ilyet MSN-re, mikor kosarat kapott tőled?

2010. máj. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. Ennek semmi értelmét nem látom. Ne haragudj. Most ettől neked jobb lesz, ha ilyen baromságot irkálsz ki?

Mondok neked egy jobb módszert. Felmész az internetre, és meghallgatod ezt a nótát...:


http://www.youtube.com/watch?v=WAbRljbGdcw


Miután meghallgattad 70xer, elégedett mosollyal az arcodon váltasz át erre...:


http://www.youtube.com/watch?v=wx2ykhoRKgA


És a srácnak igaza volt amúgy. :)


Remélem segítettem.


16/F

2010. máj. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is jogos, hogy szólt, de szerintem túl is lihegte kicsit. Az a baj, hogy sok az általánosítás, és a srác még nem tudott túllépni rajtad, azért szólt be. Lehet hogy ő rendes lett volna veled.
2010. máj. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Tipikus. Rendes pasi nem kell a csajnak, helyette összejön egy olyannal, aki kihasználja/elhagyja/megcsalja, aztán a csaj panaszkodik, hogy miért nincsenek rendes pasik. Hát vannak vazz, csak azok nem kellenek nektek!


(Még mielőtt valaki megvádolna, hogy sértettségből írom ezt, nem így van, igazából meleg vagyok, szóval az egész tragédia hidegen hagy, csak ez a szituáció annyira tipikus, hogy sztem az egész női nemre jellemző. Többek között ezért nem lennék heteró.)

2010. máj. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
OK, értem. Mások meglátását is megkaphatom?
2010. máj. 12. 12:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!