Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Min múlik leginkább, hogy ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Min múlik leginkább, hogy ki talál magának párt?

Figyelt kérdés

Régebben úgy gondoltam, hogy az talál legkönnyebben, leghamarabb, aki sokat jár társaságba, szórakozni. De igazából belegondoltam, és a környezetemben pont nem ezt látom.

Ismerek olyat, aki az összes főiskolai bulin, kocsmatúrán ott van, ismeri a fél intézményt, folyton pörög, mégse volt még soha barátja, 24 évesen. Pedig egy elég helyes lányka.

Aki boldog párkapcsolatban él az ismerőseim közül, mind valami fűsulis előadáson, sportkörben, nyelvórán futott össze a párjával, olyan is van aki várakozott valami okmányirodában és ott haverkodott össze valakivel :D Ezek pedig olyan helyek, ahova az ember általában eleve eljár, de nem kimondottan párkeresés céljából.

A fent leírtak miatt vagyok összezavarodva, hogy végül is akkor mit érdemes tenni? Tisztára olyan, mintha az embernek valójában nincs is ráhatása az eseményekre. Ez alatt nem a kezdeményezést meg ilyeneket értem, hanem azt, hogy hová érdemes járni, hogy magunkhoz illő partnerre leljünk.

Érdekelne a véleményetek.


2013. nov. 27. 10:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Azon mennyire reális külső-belső elvárásaik vannak, ő mennyire számít vonzónak mások számára és még egy csipet szerencsére.
2013. nov. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Azon, hogy éld az életed! Ne akarj párt találni, csak tedd a dolgod. Egy emberben az a legvonzóbb tulajdonság, a másik szemszögéből nézve, hogy magabiztos, önálló, érzelmileg független, ergo nem akar görcsösen ragaszkodni. Azt nem lehet mondani hogy hol érdemes keresgélni, mert az általánosítás. Ha pl az egyik ismerősöd szakkörön ismert meg valakit, az neked lehet nem a legjobb, mivel minden ember más. Egyszerűen élj, és rábukkansz. Én ismertem meg úgy embert, hogy rálépett a lábamra a buszmegállóban, ő jelenleg a vőlegényem. :D Hiába mászkáltam bulizni, meg ismerkedni, jártam társasági rendezvényekre, színházba, összevissza, mégis ott leltem párra, ahol nem is gondoltam volna. :)) A magadhoz illő partnert soha ne helyileg keresd, hanem emberileg! :))
2013. nov. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Szerintem a személyiség számít elsősorban. Nekem pl. szar, ezért tök mindegy hová megyek, taszítóan hatok az emberekre.

Aki kellemes ember, az talál párt egy nyilvános wc-ben is.

2013. nov. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, 2.

Ez megválaszolta a kérdésemet.

2013. nov. 27. 10:43
 5/21 anonim ***** válasza:
Kedves 3! Én a 2-es válaszadó vagyok. Én is szélsőséges személyiség vagyok, vagy szeretnek vagy utálnak. Köztes kategória nincs. Ezt nem csak magamtól vettem észre, hanem mondták is. Megosztom az embereket, mégis megesett velem az amit az előbb leírtam. Semmi nem lehetetlen, egyszerűen élni kell. Akármilyen is a személyiség, mindenki megtalálja idővel a maga párját. Nincs olyan ember, aki ne lenne valaki szemében vonzó. És itt nem a külsőségekre gondolok. :)
2013. nov. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Mégis vannak, akik sose találják meg, ez miért van?

Egy gimnáziumi tanárom ilyen például, senkije sincs, soha nem is volt. Egyszer jártam egy utazgatós klubban, annak a vezetője is ilyen.

2013. nov. 27. 10:47
 7/21 anonim ***** válasza:
én nemis keresem, nemis találom.
2013. nov. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Mert szerintem nem járnak nyitott szemmel. Ugyanez van a sikeresebb embereknél is, akik ésszel nagyon sokra viszik, de az emberi kapcsolatok felett elsiklanak. Vannak olyan emberek, akiket annyira leköt pl a munkájuk, vagy a hobbijuk, hogy ha meghívja őket valaki kávéra, és mellé egyértelmű jelet mutat arra hogy megismerné jobban ha lehet, akaratlanul elhárítják a közeledést. A másik pedig idő előtt feladja, hozzá sem fog, mert azt látja hogy elutasítják. Az adott illető pedig nem tudja hogy a másik fél miért is hagyta hirtelen annyiban... Ezért érzi pl sikertelennek sok ember magát kapcsolatok terén. Holott önmagában rejlik a kulcs. Egy picit szemfülesnek is kell lenni, mert van hogy egy mosolyban rejlik valami, amire felcsillan az ember szeme. A helyileg nem elég jó helyen lenni, ergo nem elég a szerencse, szellemileg is ott kell lenni :))
2013. nov. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
(ismét a kettes voltam, az előző hozzászólásban, csak lemaradt a jelzés a kommentem elejéről. :) )
2013. nov. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

sokat szamit a hozzaallas a parkereseshez. aki gorcsol es onbizalomhianyos, annak nehez. aki laza, magabiztos, vidam, sut rola hogy jo ember, az nyilvan elobb talal maganak part.

nem vagyunk egyformak, nem ugyanazok a tulajdonsagaink kiemelkedoek - es ez a jo. talald meg magadban azt, ami pozitiv, ami kiemelkedo es hangsulyozd ki.

ne gorcsolj, ne parazz, legyel laza. ne sz*rd le az embereket, ne legyel egoista, figyelj oda masokra.


ha valaki azzal jon, hogy "de a bunko pasiknak mindig van noje" azt lepontozom :)

nem, nem azert van nekik mert bunkok, hanem mert van onbizalmuk.


szoval szerintem a pozitiv tulajdonsagok hangsulyozasa a fontos, onmarketing - add el magad :)

2013. nov. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!