Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet hogy ő a nagy Ő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy ő a nagy Ő?

Figyelt kérdés
Elsőbe szerelmes lettem egy fiúba akivel akkor néha beszélgettünk.Majd nem beszéltünk aztán megint beszéltünk.Ez így ment 6 éven keresztül.Sok mindent megtudtunk egymásról még a legbelsőbb titkokat is de sokat is hülyültünk.Majd másik iskolába mentem.1 éven át nem is hallottunk egymásról.Nem telet el úgy nap hogy ne gondoltam volna rá hogy mi lett volna ha nem megyek el onnan.Majd nyáron találkoztunk, és pár órát hülyültünk.(még 2 barátunk is ott volt)Abban a pár órában úgy éreztem hogy ő az igazi.De a napnak vége lett.Majd fél év után újra találkoztunk de nem tudtunk beszélni.Akár hányszor eszembe jut ő vagy a múlt nagyon szomorú leszek.(volt hogy sírtam is)Ő is érezett irántam valamit de merte bevallani.Tényleg ő lenne a nagy ő? ezért nem tudom elfelejteni?!

2013. dec. 16. 16:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Vivi te vagy?
2013. dec. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet. De semmi sem biztos :) Ezt az idő tudná eldönteni többek között. Meg persze azert egyutt is kene lennetek, hogy igazán megismerjetek egymást, mert a másik teljes megismerése es a kapcsolat próbája nélkül nagy Ő-ről beszélni elhamarkodott es felesleges.

Különben meg,mindig az kell aki nem lehet a tied, lehet megkapnad es csalódnál, mert elképzelsz magadban valamit, vágyakozol es álmodozol, aztán lehet a valóság meg teljesen mas lenne.

2013. dec. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!