Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A futás vagy a biciklizés a...

A futás vagy a biciklizés a hasznosabb fogyás szempontjából? Személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi.

Figyelt kérdés
2013. aug. 9. 13:14
 1/2 anonim ***** válasza:

A futas jobban energiaigenyes, mint a kerekparozas. Ha egy atlagos ember egy oran keresztul fut, azzal el lehet egetni 700-800 kcalt, mig egy ora kerekparozassal 500-600-at. Ha minden nap egy oran keresztul edzel, akkor futassal heti szinten 5200, kerekparozassal 3800 kcal-t egetsz, kb. 200 grammal tobb zsiregetes a futas javara.


Hozza kell tenni, kezdokent nagyon nehez futni, biciklizni sokkal konnyebb. Erdemes kerekparozassal kezdeni, egy ido utan ugyis erezni fogod, hogy tobbre van szukseged, tobbre vagy kepes, akkor erdemes atallni a futasra.


En mindkettot csinalom egyebkent, kb. 40-50 km biciklizes es 30-35 km futas :)

2013. aug. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én személy szerint futni járok és nagyon meglátszik,főleg a combomon....vékonyabb lett és izmosabb is ...ja és azt hozzá kell tennem a dologhoz hogy semmi diétát nem csináltam közbe ..normálisan táplálkoztam ettem édességet, kalória dús ételeket .....az a lényeg hogy EGY HÉTEN 3SZOR FUTOTTAM 6,5 KILOMÉTERT :)nekem bevált
2013. aug. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!