Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Feltétlenül kellenek pillangók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feltétlenül kellenek pillangók a szerelemhez?

Figyelt kérdés

A barátommal 4 hónapja vagyunk együtt, nagyon jól megvagyunk. Szeretem őt és ő is engem.

Sokat gondolok rá, ha suliban elválunk (évfolyamtárs) akkor rögtön hiányozni kezd, van, hogy nem figyelek órán mert éppen eszembe jut és róla kezdek ábrándozni. Még senkivel nem éreztem ilyen jól magam és senkivel nem szaladt ilyen gyorsan az idő, mint vele. Van, hogy szándékosan bosszant, csak, hogy az agyamra menjen,( tőle ez ilyen hülyéskedés, néha én is szoktam vele), de ilyenkor is szeretem ezzel együtt.

Sokat nevetünk, mindenről lehet vele beszélgetni, számára nincsen kínos téma, bármit elmondhatok neki, mindig meghallgat és elmondja a véleményét.

Sajnos van egy olyan problémám, gyerekes tulajdonságom amiből még nem nőttem ki. Túl érzékeny vagyok. Kis dolgokon is megsértődök, (igaz ezek a sértődések pár percesek, utána már el is felejtem, hogy mi bajom volt). Őt ez érthetően zavarja, próbálok rajta változtatni, néha megy néha nem.

Ha az arcára nézek pl mikor a telefonján néz meg valamit, akkor csak így elbambulok. Magamban meg azt mondom, h milyen jól néz ki és milyen szerencsés vagyok, hogy ő van nekem:)

Olyan romantikus típus, aki akkor az, ha annak kell lennie.

Sokszor elképzeltük együtt a jövőnket, hogy mi lesz meg, hogy lesz. Egyedül is sokat gondolkodom rajta, és ilyenkor olyan logikusnak érzem. Mintha természetes lenne, hogy együtt maradunk örökre és inkább csak eltervezem, nem nagyon szoktam kételkedni (persze rémképek mindig beugranak, de nálam ez mindennel így van).

Nem szoktak repkedni a hasamban pillangók és nem remeg a térdem meg semmi ilyesmi. Ettől függetlenül én úgy érzem, hogy szerelmes vagyok.

Szerintetek?


16/L



2013. dec. 18. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:
a pillangók az egy költői kép az első randik izgalmára. nem fognak hernyók sétálni a beleiden, bebábozódni és bent röpködni. mivel ismerted korábban, ezért az idegesség is kimaradhatott
2013. dec. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

:) Rendben, köszönöm :)

Csak gyakran hallok ilyeneket, hogy: meglátja a szerelmét és minden ember eltűnik, mint a filmekben és csak őt látja meg olyan érzése van, mintha pillangók repkednének a hasában vagy a szíve a torkában dobog meg ilyenek még több év után is..

Nekem ilyenek nincsenek, szerintem ez csak egyes embereknek adatott meg, hogy ennyire egyértelművé tegye számukra, hogy ki az igazi.

Akinek nincs ilyen érzése annak kicsit meg van nehezítve a szerelem.

2013. dec. 18. 22:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Én sem érzek pillangókat, pedig imádom a barátom. Mindig izgulok mielőtt találkozunk, állandóan rá gondolok, legszívesebben minden percem vele tölteném, állandóan azon gondolkodom, hogy mivel kedveskedhetnék neki, egy napot is alig birok ki, hogy beszéljünk, bármit megtennék érte, annyira nagyon-nagyon szeretem, hogy az elképesztő, úgy érzem, hogy ő most a legfontosabb és, hogy rajta kívül senki és semmi nem érdekel, csak akkor vagyok igazán boldog, ha velem van. Pont ezért félek is attól, hogy, most túl boldog vagyok és mi lesz velem ha ez véget ér, belehalnék, ha elveszíteném.....Sok boldogságot! :)
2013. dec. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Nektek is :)
2013. dec. 18. 23:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenki máshogy éli meg a szerelmet. Nekem pl. a kapcsolatunk elején sokszor volt ez a pillangós dolog. Így egy év elteltével is néha, de már nem olyan gyakorisággal.
2013. dec. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valójában nem is lehetnek ott pillangók, hiszen a szerelem forgószele mindent elsöpör...
2013. dec. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!