Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti az alábbi esetben hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti az alábbi esetben hogyan viszonyulnátok a szerelemhez, a párkapcsolatokhoz?

Figyelt kérdés
19 éves szűz lány vagyok. A szüleimnek még soha nem mutattam be pasimat, nem is volt olyan komoly kapcsolatom még. Most szeretnék anyáéknak bemutatni egy pasit, akivel még 2-3 éven belül elveszítem a szüzességem. Nos kicsit érdekes szerelmi életem lesz a jövőben ezt már tudom. Még 2 évet itthon fogok lakni, aztán főiskola 4 évig, de jó esetben akkor is itthon fogok lakni, aztán szeretnék Pestre költözni és ott dolgozni és egy új diplomát szerezni az egyik egyetemen. Hát aztán pedig szeretnék kimenni külföldre és utazni a világban mindenhol, külföldi munkát találni és külföldön érvényesülni. Néha vágyom rá, hogy legyen egy pasim, akiben megbízhatnék és lelkileg is támogatnánk egymást, de elszomorító dolog számomra, hogy szinte lehetetlen olyan férfit találni, akit hurcolhatnék magammal, így tudom, hogy a jövőben utálni fogok szerelmes lenni, mert ha egyszer eljön az idő, hogy utazni akarok, akkor nem akarok majd elszakadni tőle. Eddig úgy voltam vele, hogy r.banc leszek és nem leszek szerelmes, mert még nem szabad. Ha gyereket szülnék egyébként 40 éves korom előtt az szerintem a katasztrófa, a karrierem vége lenne, pedig szeretném még egyszer azt is kipróbálni, de így minek hamarabb? Amúgy úgy is voltam vele egy időben, hogy mivel jól nézek ki, ezért, ha nem lehetek komoly kapcsolatban, akkor a pénzre fogok hajtani, de nem bírom tovább. Olyan jó lehet, mikor tényleg szerelmes vagyok és nem csak megjátszom. Egyébként most volt egy szerelmi csalódásom, a pasi csak d.gni akart, én meg elsőnek komolyabb kapcsit akartam, aztán a végén úgy jöttünk ki az egészből, mintha csak én akartam volna tőle sz.xet. Szóval mivel nekem nagyon fontos lesz a jövőben az utazgatás, de ez a szerelmi bánat most kicsit megváltoztatott engem,nem tudom, hogy most milyen kapcsolatot keressek, rájöttem, hogy a szerelem mindig váratlanul jön és nem lehet sajnos ellene tenni. R.b.nc sem akarok lenni, de apáca se. :S Szerintetek milyen kapcsit keressek ezek után?
2013. szept. 14. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Kicsilány! 19 éves vagy... Ne keresd,majd jön az. Ez a filozófia amúgyis szar,hogy "Eldöntöm,nem leszek szerelmes....!" :D Ez nem az eszeden múlik. Én pl. sose hittem volna,de 25 évesen egy 38 éves pasim van. Nem terveztem,de belezúgtam. Ez ilyen ez a Szerelem! :)
2013. szept. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszikeh :D
2013. szept. 14. 13:16
 3/4 anonim ***** válasza:

A Szerelem az egy nagy talány :) Akkor jön,amikor nem számítunk rá... :)

Amikor meg szerelmes akartam lenni,akkor meg nem jött össze..

Ilyen ez :)

Ne tervezz ennyire előre,mert sok minden befolyásolhatja a döntéseid.

2013. szept. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Viszont tudom, hogy megbánnám, hogyha hagynám, hogy befolyásolja a döntéseimet. :P
2013. szept. 14. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!