Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen anya az ilyen? Mindenki...

Milyen anya az ilyen? Mindenkit birtokolni akar.

Figyelt kérdés
És ha nem úgy van ahogy Ő szeretné,mindent meg tesz amit gonoszságnak hívnak,és az illetőt még a családból is kirekeszti.Én ellenség vagyok,és számára így volt egy vita,elment anyós a gyámügyre,és bekevert,hogy elakarja venni a kislányunkat,de a gyámügyön 2 lábal tették ki Őt.Hogy bármit is akar a gyerek a szüleinél van a legjobb helyen.A saját fiától venné el az unokáját gyalázatos.Bezzeg a családba mást ad elő,mind ami igaz,így minket kirekesztet a család:((
2009. júl. 22. 17:38
 1/4 A kérdező kommentje:
És senki nem hisz nekünk,úgy adja elő magát,mind egy színész.Csupa jó szív,maga a megtestesült jóság,mi meg a gonosz önzők.
2009. júl. 22. 17:40
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor miért tartjátok a kapcsolatot vele?
2009. júl. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A család miatt.Hogy egybe legyünk,de ez így már lehetetlen.Én is anya vagyok,de ilyen csinálni saját fiammal,unokámmal menyemmel nem tudnék.Számomra érthetetlen,és nem tudom ezt felfogni sem!!
2009. júl. 22. 17:46
 4/4 anonim ***** válasza:
szia. én a helyedben a családod (gyerekeid, férjed) jövője érdekében ELKÖLTÖZNÉK onnan minél messzebbre, mert az ilyen rosszindulatú, gonosz emberek, mint az anyós sosem változnak meg, ez ilyeneket az élteti, ha bajt, fájdalmat okoznak. tudom, hogy nehéz, de lépjetek onnan, amíg nem késő! (láttam már hasonlót, ott a férj lett alkoholista) Sok sikert!
2009. júl. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!