Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megcsalhat a saját haverommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalhat a saját haverommal?

Figyelt kérdés
Mikor barátnőmnek bemutattam a barátaimat a nagy részükkel nagyon hamar jóban lett. Néhány hónap alatt ezek a barátok már csak haverokká váltak, vagy ivó haverokká. Barátnőm az egyik haverommal azóta is nagyon jóban van, mert állítása szerint tök ugyanolyan mint ő. Ugyan azokat a zenéket szereti, meg ehhez hasonló dolgok. Barátnőm a háta mögött szemétnek nevezi, szerinte csúnya, meg hülyének, mert a haverom sokszor átcseszte a csaját, aki jelenleg nagyon távol van tőle. Állítólag szereti, de sokszor megcsalta már. Barátnőmmel viberen beszélgetnek. Amikor barátnőm velem van és nálunk van, haverom nem az én telefonomon hív, hanem barátnőmén, hogy el mehetnénk kicsit kocsmába vele. Általában nem megyünk, de volt már olyan, hogy készülődtünk a buszhoz, amivel barátnőm ment haza és beugrottunk haveromhoz a kocsmába, de azt is úgy, hogy barátnőmet hívta és barátnőm mondta neki, hogy persze benézünk kicsit. Sajnos egy iskolába jár haverom és barátnőm, szünetekben néha összefutnak. Haverom be akar költözni a városba anyukájához (mert apukájával nem jön ki jól), akinek a lakása barátnőmtől kb. 200 méterrel arrébb van. Már mondta ezt barátnőmnek és mondta, hogy majd együtt járhatnak iskolába. Tegnap mikor végeztem gyakorlaton, hívtam barátnőmet négyszer is, de nem vette fel. Mikor odaértem a házuk elé, láttam, hogy kicsit arrébb beszélget egy sráccal. Először nem tudtam, hogy a haverom az. Hívtam még egyszer barátnőmet és láttam hogy nem nyúl a telefonjáért, le volt némítva, nem hallotta, hogy hívtam. Figyeltem őket egy kicsit erre azt láttam, hogy megölelik egymást. Egy kb. 10 másodperces ölelés volt, de semmi több. Aztán mikor felismertem haveromat, gondoltam felhívom. Megkérdeztem, mi a helyzet, hol van. Mondta, hogy a városban van, én meg amilyen hülye voltam elárultam neki, hogy tudom, látom és elindultam felé. Odaértem beszélgettem vele mintha nem történt volna semmi, ő kérdezte, hogy mi lenne ha kimennénk egy sörre majd. Nemmel válaszoltam. Barátnőmmel elbúcsúztunk tőle és elindultunk haza. Barátnőm folyton mondogatta ez után, hogy látja a féltékenységet az arcomon, én meg tagadtam. De ahogy mondta, olyan vádaskodóan hangozz, hogy mi a fenének vagyok féltékeny. Aki nem érti miért nem barátnak nevezem a haveromat, elárulom, hogy mindig csak inni hívott, ha olyan programra hívtam ahol inni nem kellett nem is jött, hanem elment helyette inni mással. Vélemények? Jogosan vagyok féltékeny vagy csak én gondolom túl az egészet és feleslegesen aggódom? Én 18 éves vagyok, barátnőm 18, haverom 17 éves.

2013. dec. 21. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Hajaj:)
2013. dec. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy hosszú lett, de szerettem volna részletesen leírni.
2013. dec. 21. 12:40
 3/8 anonim ***** válasza:
már megtette
2013. dec. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szedd őket szét szerintem, szerintem kezd az több lenni náluk, mint barátság..
2013. dec. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerintem is. De még ha meg is tiltom hogy beszélgessenek viberen, suliban akkor is tudnak találkozni.
2013. dec. 21. 13:53
 6/8 anonim válasza:
Akkor meg derítsd ki van e köztük valami, ha meg van, dobd ki.
2013. dec. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az igazság az, h ezt buktad.

Ha tiltod a dolgot úgy is dacolni fognak.

Ezek már most szeretik egymást, annyi h nem csak.előtted, még maguk előtt is tagadják.

2013. dec. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
fejlemény?
2014. jan. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!