Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek zavaró lehet, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek zavaró lehet, ha a páromat nem a saját nevén szólítom?

Figyelt kérdés
Nem, nem arra gondolok, hogy mondjuk Józsefnek hívják, de én Bélázom... :D Arról van szó, hogy ahogy mi megismerkedtünk, Ő nem a rendes nevén volt ismert, és senki nem is a keresztnevén szólította. Én is így szoktam meg, viszont a családja például, meg néhány régi, közeli barátja sem így nevezi. Elég friss kapcsolat, és ezen a dolgon most elgondolkodtam. Szerintetek van ezzel baj?
2013. nov. 23. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
8%
Ha szexközben ezaz béla ezaz,.. na az g € cire zavaró lehet
2013. nov. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

mièrt nem a pasidtòl kèrdezed, h zavarja-e? mi honnan tudjuk?

de ha ez a beceneve, akkor gondolom nem zavarja, ha ùgy szòlìtod...

2013. nov. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
kifojt a szemem, nehéz értelmezni úgy hogy nem akarsz neveket írni
2013. nov. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ezzel gond, de igazából ezt mi tudjuk? Tőle kéne megkérdezni, nem zavarja-e ez? Nyilván ha zavarná, szólt volna már.
2013. nov. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A barátomat én is a becenevén szóltom, de a család előtt a rendes nevén!:) Sokszor én is belefűlök, mert ha hirtelen a családja előtt kell megszólítanom, akkor hirtelen nem tudom, h mit is mondjak!Persze senki nem nyelt le keresztbe, ha a becenevén szólítom :D
2013. nov. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha pl rebeka a neve és te becky-nek hívod akkor nem.

vagy valami hasonló

de hogy szólítod ?

2013. nov. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudom mire gondolsz, van ilyen ismerősöm, aki 1 vagy 2 filmből vette a nevét, és mindenki úgy hívja. Én nem is tudtam a valódi nevét, majd közölte velem, hogy meg ne próbáljam az igazi nevén hívni… :D mondom jó. Szóval, szerintem nem gáz, a barátnője a rendes nevén hívta, és spec zavarta őt.
2013. nov. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!