Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátod napokat tölt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátod napokat tölt azzal, hogy a kis saját kezűleg készített ajándékát megtervezze és megvalósítsa Neked, a lánynak? Akkor biztos lehetsz benne, hogy szeret?

Figyelt kérdés
2013. dec. 16. 00:19
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Kéne a francnak. Inkább egy led tv.
2013. dec. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 WheneverYouWant ***** válasza:
100%
igen biztos, örülj neki hogy ennyire szeret.
2013. dec. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 WheneverYouWant ***** válasza:
vagy valamit nagyon elbaszott és ha neked nem is vallja be a saját lelki békéjéért csinálja...
2013. dec. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem, poénból csinálja csak.
2013. dec. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést...

Persze, hogy odavan érted...


Én kapcsolatom pont emiatt ért véget, a lány úgy érezte sokkal jobban szeretem, ő soha nem tudna ennyire. Egyre jobban elbizonytalanodott az érzéseiben, majd otthagyott.


Félreértés ne essék, ez nem célzás semmire! Csak elmeséltem ami velem történt. Nektek sok boldogságot, örülj hogy találtál egy ilyen srácot:)

2013. dec. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csodálatos. Ez a legszebb, mert ilyen csak neked van és lesz örökké. Ezek után nehogy összetörd a szívét.
2013. dec. 16. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!