Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Ti ismerkednétek/elke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti ismerkednétek/elkezdenétek járni egy lánnyal ilyen feltételek mellett?

Figyelt kérdés
A lány elmondaná, hogy mást szeret és nem tudja elfelejteni, viszont túl akar lépni rajta és másokat is megismerni, hátha beleszeret valakibe, aki által elfelejti azt a személyt.

2013. dec. 27. 22:17
1 2 3
 11/26 Frepi voook ***** válasza:
Az 5.-nek adok igazat. Így nem lehet semmi hogyha mellette más van a fejében. Ebben a kapcsolatban te egy (mint az erős dohányosoknál a leszokáshoz segítő elektromos cigi)egy "leszoktatás" lennél arról a rutinról amit el akar felejteni de egyedül nem tud.
2013. dec. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

és hogyha már van valaki az életemben, aki erről nem tud? de még nem találkoztunk, csak fogunk... mondjam meg neki előre és hagyjam békén vagy várjam meg hogy kivált e belőlem valamit a randi során?


32 éves nő köszi, hogy megvédtél :) ment a zöld kéz

2013. dec. 27. 22:37
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Az őszinteség nem árthat, főleg idejében, amikor még nem fáj.
2013. dec. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Az #5-ös vagyok.


Szerintem az nem nagy elvárás, hogy eldöntse, hogy készen áll-e egy új kapcsolatra, vagy még egy kicsit "pihenne", hogy készen álljon.

Elnézést kérek, hogy nálam a "figyi már, áldozz rám egy kis energiát, törődést és időt az életedből, mely alatt lehet, hogy egy normálist lányt is találhattál volna, de lehet, hogy cserébe doblak a p!csába egy olyanért, akit korábban mindenféle bunkónak, nemtörődömnek, k...apecérnek leírtam" opciót nem lehet választani.


Amúgy az tény, hogy jobb, ha már az ismerkedés legelején közli ezt a lány, szerencsére velem csak ilyenek fordultak elő (mondjuk, szeretem kihúzni mindenkiből, hogy mi merre hány méter).


Amúgy megnézném, hogy itt hány olyan nő/lány menne bele bármibe is, ha meg lenne nekik mondva, hogy csak búfelejtőnek (taknyos/egyéb testnedves zsepinek) kellenek egy kis időre, de jó eséllyel a közeljövőben dobva lesznek. Biztosan tolonganának...


És ha valaki széndákosan eltitkolja ezt, hogy ne legyen bonyodalom? Maradjunk annyiban, hogy az egy jó slájmos szembeköpést megérdemelne, nemtől függetlenül.

2013. dec. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim válasza:

Ha nem tudod elfelejteni akkor miért akarsz túl lépni rajta?Csak magadnak hazudsz,még mindig szereted!Nem véletlenül voltál vele,gondold végig,valami tetszett benne!Ne akard Őt elfelejteni,örökké bánni fogod.Inkább próbáld megbékíteni,küzdj érte,most lehet,hogy rajtad a sor.

Olyat úgysem fogsz találni mint Ő és csak üresedni fogsz és azt érzed,hogy egyre messzebb kerülsz Tőle és már csak azért is belefogsz menni kapcsolatokba hogy a bűntudatodat oltsd.És egyre üresebb leszel.

2013. dec. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Attól h bevallja attól ez még nem lesz jó dolog, de bolondozzatok már... :D

A kérdésre a válasz h: Nem. Vegyél egy kutyát.

2013. dec. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

de igazából k.rvára nem akarok magam mellé senkit, csak már nem hagynak békén a barátaim meg senki, mert azt mondják elegük van abból hogy életkedvem nincs mióta vége azzal a fiúval és... én nem is akarok túllépni rajta, de már késő, nem lehet visszacsinálni, úgy érzem soha nem fogok szeretni senkit, csak őt egész életemben és ő marad a szívembe

egy férfi sem érdekel, semlegességet váltanak ki belőlem.. kiüresedtem, csak őt akarom, de hiába

2013. dec. 28. 00:00
 18/26 A kérdező kommentje:
ah igazatok van. nem ismerkedem senkivel, jó ez így ahogy van...
2013. dec. 28. 00:01
 19/26 anonim válasza:

mond meg neki!mellette jobb lesz,vissza találsz magadhoz hiszen az hiányzik ami Ő és Te voltatok!

De el is szúrhatod, végül is a Te életed!

Higgy nekem,Te még változtathatsz.A kritérium egyre nagyobb burkot rak majd rád aztán majd remegsz sírva a közös ágyban,hogy miért nem léptél felé!

2013. dec. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
szexkapcsolat, attól elmúlhat. az esetek egy részében működik, nekem bejött (férfiként)
2013. dec. 28. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!