Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Együtt maradjak-e a párommal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradjak-e a párommal? (fiú vagyok)

Figyelt kérdés
A barátnőm prostituált.3 éve vagyunk együtt.A szüleim börtönbe akarnák juttatni csak azért, hogy ne legyek vele együtt.A barátnőmnek segítettem abban, hogy a fiával együtt lehessen most karácsonykor, azzal, hogy én is árultam a testem. Így lett pénze a karácsonyra, hogy a fiával együtt lehessen. Viszont én lassan tönkre megyek több dologba is: árultam a testem, a szüleimmel harcolok, hogy elfogadják a barátnőm prostiként is. Egyetemre járok, eddig még nem nem került a tanulmányaimba a kapcsolat. Jól tanulok, villamosmérnök leszek, de már belefáradtam az egészbe. Ha szakítok a barátnőmmel, akkor cserben hagynám. Szeretem őt, de kezd túl sok lenni.

2013. dec. 28. 09:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

amennyiben ez nem kamu, beszéld meg vele hogy te ennyit nem tudsz vállalni érte

ha szereted, maradj együtt vele, de ennyi

neked nem kell ilyeneket csinálni, nem várhatja el tőled

2013. dec. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Villamosmérnök prostituált? Mennyi a tarifád?
2013. dec. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Kímélj meg minket és inkább dobj fel egy érmét ha legközelebb nem tudsz dönteni valamiben.
2013. dec. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
én is prosti vagyok a munkaerőpiacon! ne add fel
2013. dec. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Ezt én kicsit nehezen hiszem el...

1. egy prosti nem keres rosszul. Ha mégis, akkor az azért van, mert elszedik tőle. Egy strici viszont nem tűr meg egy "ingyen" kuncsaftot, vagyis barátot. Vagy esetleg te is fizetsz neki?

2. egy hetero nem hinném, hogy képes lenne árulni magát, ha csak nem nőknek, de ahhoz is gyomor kell, mert gondolom nem 20-30 évesek keresnek ilyen szolgáltatást.


3. ha ez amit írtál mégis igaz, akkor a csaj szerintem nagyon kihasznál téged, vagy egyszer jön majd a futtatója, és akkor neked annyi.

2013. dec. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
férfi prosti? mégis mejik nő fizet érte? már ha nem vagy egy félisten, mert akkor bocsi...
2013. dec. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Költőnő? ***** válasza:

kérdező, engem nem győztél meg a történeted valódiságáról.

kicsit túl sok benne a furcsaság

2013. dec. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Férfiakkal feküdtem le. Hetero vagyok. És ez a történet igaz. A barátnőm, hiába prost nem keresett annyit, hogy karácsonyra legyen elég pénze. Nem élvezi a munkáját. Állandóan fáj neki, ha egy idegen megy fel hozzá döngetni.
2013. dec. 28. 10:38
 9/24 Költőnő? ***** válasza:
hát basszus, akkor menjen el mekibe dolgozni!!!
2013. dec. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Nem kellene még mekibe se dolgoznom, ha nem lennék együtt a barátnőmmel, mert a szüleim kisegítenek annyival. De a barátnőmnek sok pénz kellett karácsonyra, annyit meg nem fizet egy mekis munka. De már átlátom a helyzetet. Nagyon rámegy a lelkem erre a kapcsolatra. Nagyon szeretem őt, de úgy hiszem nélkülem kellene boldogulnia.
2013. dec. 28. 10:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!