Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, meg akar ismerni egy gazdag lány?

Figyelt kérdés
Eléggé gazdag, arany nyaklánc és karkötő rajta és szeretne megismerni. Csak az a bibi, hogy én nem vagyok egy gazdag ember és félek ebből még lesznek problémák. Most mit tegyek? Ismerkedjek vele vagy hagyjam? A legfurább, hogy ő keresett fel és írt...
2013. dec. 7. 01:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
lehet egy normális emberre vágyik,vagy azt hiszi gazdag vagy. így nemfogod megtudni, próbáld megismerni,aztán kiderül:)
2013. dec. 7. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Proba szerencse. Majd kiderul, meg ne aggodj!
2013. dec. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod, hogy mi lesz belőle, ha nem próbálod ki. Még jó is kisülhet a dologból.
2013. dec. 7. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Az ország másik felében lakik, de viszont szimpatikus így elsőre. A távolságot le lehetne győzni.
2013. dec. 7. 01:23
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ez miért lenne gond? Csomó ilyen párt ismerek. Szüleim is ilyen pár volt, mai napig boldog házasságban élnek.
2013. dec. 7. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Az arany karkötő még nem jelenti hogy gazdag, de még ha az is, nem hiszem, hogy egy normális ember ilyesmi alapján fog véleményt alkotni rólad.
2013. dec. 7. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

"ő keresett fel és ÍRT"


nekem ez gyanús...

biztos, hogy ő az, és nem valami átverés?

2013. dec. 7. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Költőnő? ***** válasza:

amin MOST agyalsz, az egy távoli galaxis.

ismerkedjetek, aszt majd látod később.

2013. dec. 7. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

ha normális és nincs elszállva magától akkor nem lesz gond, gondolom tudja hogy nem vagy kitömve pénzel, nyilván nem a pénzed kell neki.


Én nekem is van aggodalmam valamilyen téren de az nem a pénz, de próbálom kizárni.

2013. dec. 7. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem tudok még róla semmit szinte, de létező személy, mert Facebookon is fent van. Délután majd írok neki akkor.
2013. dec. 7. 01:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!