Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan lány aki tolerál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan lány aki tolerálja, hogy egy fiú SOHA nem akar gyereket? Házasság meg ilyesmi simán, de gyerek nem.

Figyelt kérdés
2013. nov. 29. 12:29
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Egy csomóan nem akarnak gyereket.
2013. nov. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
59%
Egy fiú általában nem akar gyereket. Egy férfi meg igen.
2013. nov. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Életkortól függetlenül...
2013. nov. 29. 12:31
 4/26 anonim ***** válasza:
Én se nagyon akarok. Pedig én lány vagyok.
2013. nov. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
24%

En hazassagot se akarok, egyszer eleg volt. Es a gyerek az csak kis parazita.

Mi ertelme van egyaltalan gyereket vallalni?

2013. nov. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

olyan nem létezik, hogy tolerálja,


olyan viszont igen, hogy a nő sem szeretne gyereket, de ebben az esetben nincs szükség toleranciára

2013. nov. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
20%

"Mi ertelme van egyaltalan gyereket vallalni?"


Pl. az, hogy valaki majd megtermelje a nyugdíjadat, ha már 70 leszel. Például.

2013. nov. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Az lehet hogy akkor azt mondja hogy soha de ez változni fog.

Én párom is azt mondta 20 évesen amikor összejöttünk hogy soha nem akar gyereket. Most 23 éves én 25 és 6 hónapos terhes vagyok és pityergett örömében amikor megtudta hogy gyereket várok. Nagyon várja a gyereket, mindegy neki hogy fiú vagy lány lesz ugyanúgy szeretni fogja már javában épül a gyerekszoba már elég sok minden megvan.

pedig soha nem akart gyereket erre itt van :) Ez nem álca tényleg akarja mert mindenkitől azt hallom vissza hogy baromi boldog amiért apa lehet, megváltozott a 3 év alatt teljesen már 1 éve is azt mondta hogy még várna a gyerekkel de nem mondja már azt hogy soha nem akarja.

Van egy kolléganőm aki így 35 évesen is azt mondja hogy soha nem akar gyereket a párja is azt mondja de a párja már rájött hogy szeretne gyereket emiatt tönkre is ment a kapcsolat6uk tehát egy nő is mondhat ilyet. Sőt a szomszédunkban is él egy 50 év körüli nő aki azt mondta hogy soha nem akar gyereket de van neki gyereke egy 20 éves fia van de lemondott róla persze mondta hogy vigyázni fog rá ha úgyvan de nem akarja felnevelni a srác nem tudja hogy ő az anyja mert hivatalosan a nagynénje neveli és őt tekinti anyjának de ha megtudja mi az igazság tuti öngyilkos lenne nem is tud róla senki csak én meg a párom mert mi megbízhatóak vagyunk.

2013. nov. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
hagyjad már ezt a nyugdijas baromságot ... idióta!
2013. nov. 29. 12:36
 10/26 anonim ***** válasza:
76%

#7


Mire én 70 leszek nem lesz nyugdíjrendszer. Legalábbis a mai formájában biztosan nem.


Nem kell gyerek. Ebbe a világba? Minek? Még ha gazdag lennék okés, egy újabb kékvér, hogy ne halljon ki a klán, de egy újabb csórót minek létrehozni? Van elég rabszolga így is a világon.

2013. nov. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!