Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hogy hódítsak meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy hódítsak meg egy egy srácot, aki nem egyből enged magához közel embereket, de idővel megnyílik?

Figyelt kérdés
Nem félénk, csak az első időkben.

2013. dec. 28. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Türelemmel, ha magához fog engedni, akkor csak ki kell várni és persze méltónak kell lenni rá, de ez már csak rajta és rajtad múlik.
2013. dec. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Keresd a társaságát és gyakran beszélgess vele eleinte, hogy közelebb kerüljetek egymáshoz. A többi kialakul majd. Add magad mindenképp, ne színészkedj!
2013. dec. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Légy kedves hozzá, keresd a társaságát, de ne eróltesd. Ha már közelebb kerültetek egymáshoz, engedd neki, hogy érezze hogy ő a férfi, te meg a gyengédséget sugározd. Én is ilyen voltam és sokat köszönhetek a páromnak, aki átvezetett a kezdeti nehézségeken. Keresd a közös érdeklődési pontokat, kérd ki a véleményét néhány kérdésben. A mosoly és a beszélgetés közbeni érimtés nekem sokat segített. Merj hozzáérni.


28 F

2013. dec. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!