Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek létezik olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik olyan, hogy "bevonzom" a lelki sérült, mentális problémával küzdő embereket?

Figyelt kérdés

Eddig 3 párkapcsolatom volt...vagyis igazi kapcsolatnak egyiket sem nevezném, csak "próbálkozásnak". Mindegyik alkalommal olyan férfi került mellém, aki valami mély, átfogó gonddal küzd. Én tudom, hogy mindenkinek vannak problémái, gondjai, nehéz időszakai, de én másra gondolok. Személyiségzavarra, elfojtott sérelmekre, lelki sérülésre, mentális problémákra, melyek megkeserítik az életet és így a párkapcsolatot is. Lehet, hogy én csinálok valamit rosszul, nem tudom. :S Először csak azt hittem, hogy mindez a véletlen műve, de szerintem nem így van...háromszor is beleestem ugyanabba a hibába sajnos. Nagyon nehéz egy olyan ember mellett élni, aki állandóan szorong és gátlásokkal küzd, illetve nem képes önmagán kívül senkit sem látni. Nem tudom miért van ez így...lehet, hogy sorsszerű, hogy én mindig ilyen embereket engedek közel magamhoz?

mi a véleményetek erről?

előre is köszönöm a válaszokat!


23/N


2013. máj. 26. 14:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
Én a csajokkal vagyok így :/ néha már kételkedek magamban is
2013. máj. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez az én fejemben is megfordult néha:)


25/f

2013. máj. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem bevonzod, hanem nem szelektálod ki őket.
2013. máj. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Velem is előfordult már. Az előző párom akivel 1 évig voltam együtt, kész lelki roncs volt. Sokszor úgy kellett összerakni lelkileg.


17/L

2013. máj. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezt érteztem fél évvel ezelőtt, hogy valahogy mindig az önbizalomhiányos, makacs, és öngyilkos hajlamúakat vonzzom be. Megijesztett ez akkor.

Ilyenkor mindig azt hiszed, hogy veled van a baj.

2013. máj. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 The Other ***** válasza:
84%
Szerintem ismerkedéskor az a viselkedésminta vonz, ami az ilyen emberekre jellemző. Valamiért ezt tartod vonzónak és ez mindent meg is magyaráz...
2013. máj. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
? :o
2013. máj. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Az egy dolog,hogy őket találod meg,de nálam ők találnak meg engem.
2013. máj. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 tabaki ***** válasza:

Igen, ilyen hölgy a családomban is van... Valószínűleg olyasmit látsz ezekben a figurákban -- mély érzelmet, jobbra hivatottságot, akármit --, amire rezonálsz. Azután rádborul a rokonszenvesnek tűnő tulajdonságok oka, a háttérben felhalmozódott lomtár... Az ilyen embereket a megértő viselkedés úgy vonzza, mint a bogarat a lámpa. Amikor birtokon belül van, akkor már nem tudja sokáig tartani a látszatot, hogy fontos vagy a számára, hiszen eleve az kellett neki, hogy a saját baját tegye át másra -- egyébként, ha talál egy ilyen ritka mártírt, azzal sem tud mit kezdeni, süllyed tovább.

Tanácsot adni nemigen lehet, talán a tapasztalat felkészít rá, hogy a látható jeleket hogyan értelmezd. József Attilát egy kicsit módosítva: Arról fecseg a felszín, amiről hallgat a mély...

Megpróbálhatnád a kapcsolataidat a jövőben könnyedebben venni, esetleg olyannal összejönni, aki egyszerűbbnek látja az életetet, mint ahogyan te elvárnád tőle, de hogy az ilyesmi kivitelezhető-e egyáltalán, hát azt nem tudom.

Mindenesetre lazításként talán jót tenne egy pasi, aki a rokonszenvét fenékpaskolással jelzi, és Nőnapon sörözni hív...

2013. máj. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Inkább adjatok néha-néha rózsát. A nők többsége azt jobban értékeli, mint egy sört, vagy sörözést.
2013. máj. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!