Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Alapvetően ki nem állhatom az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alapvetően ki nem állhatom az embereket akkor lesz még módom párkapcsolatba kerülni valami értelmes nővel?

Figyelt kérdés
2013. júl. 2. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Úgy ha kerülöd a buta libákat.
2013. júl. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
Én is ilyen voltam 13 éves koromig. Aztán rájöttem hogy ha már itt vagyunk ebben az életben, akár még örömömet is lelhetem benne. Mióta életvidám vagyok pozitív lelki beállítottságú optimista és laza sokkal jobban érzem magam mint antiszociális, makacs, beképzelt pö*csként.
2013. júl. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha igazán ki nem állhatnád az embereket, akkor kapcsolatot sem szeretnél.


Szóval inkább ne hangoztasd ezt a "trendi" szöveget, hogy "jajj de utálom az embereket"...

2013. júl. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Sok értelmes nő szintén így van ezzel. Szóval biztos lesz, csak olyan nőt keress akivel megértitek egymást.
2013. júl. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!