Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pigment hiány - Mekkora gond?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pigment hiány - Mekkora gond?

Figyelt kérdés

Lányok ti hogyan viszonyultok ehhez? Járnátok egy ilyen fiuval?

17f


2011. aug. 9. 09:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
a pigment hiány azt jelenti hogy fehérbőrü vagy és ősz haju s bár fiu vagyok de szerintem a szintől eltekintva az össszhatásod meg kisugárzásod lehet olyan amire a csajok buknak szval no para haver:D
2011. aug. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
ja meg a szemed ilyen szintelen?
2011. aug. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

A szemből 2 fajta létezik amelyikben van festékanyag(barna) és amelyik ben nincs( kék, zöld ).

Egyébként ritka h. vki teljesen ősz.

2011. aug. 9. 10:02
 4/19 Smartguy86 ***** válasza:
Szerintem arra gondol, hogy a bőre néhol világosabb foltos. Ha magadat el tudod fogadni így, akkor más is el fog tudni. Ha nem, akkor nem...
2011. aug. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Első, amiről te beszélsz, az az albínó.
2011. aug. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
ja de albinó ugy lehetel ha nincs pigmented....és festékanyag van a kék zöldben is a kék szem amugy a kevesbbe fényben is jobban lát mint a barna szem emiatt van az hogy itt magyarországon és a naposabb helyeken könnyeben elromolhat mert a barna szem az erős napfényt viseli jól és jól müködik ha sok a napfény de sötétbe egy fokkal rosszab mint a kék szem ugyhogy a kék szem semmivel se rosszab csak más terepre pontosabban a hidegebb és kevesebb nappfényel elátott területekre alkalmazkodott a zöld meg amolyan átmente a kettő közöt egy hangyányit jobban lát a sötétben mint a barna de egy hangyányit jobban türia fényt az arany szem meg inkább a barnához sorolható
2011. aug. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Szerintem térjünk vissza a kérdéshez.
2011. aug. 9. 10:17
 8/19 anonim ***** válasza:

Nekem is van, de nekem csak annyira hogy ott kevésbé barnulok le nem az a fehér, gyakran azt hiszik hámlik a vállam, meg az arcomon van két kisebb a fülem előtt ott meg mindig azt hiszik rosszul alapozózok. :D

Szerintem nem gáz, az enyémet gyakran dicsérik hogy ez milyen egyedi és vonzó, bár lehet csak nem akarnak megbántani. Minden esetre engem nem zavar egy fiún.

Szerintem tekints rá úgy mint egy egyedi szépség foltra és viseld büszkén.

16/L

2011. aug. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Fuhh hát ez egy érdekes megközelítés, köszi.
2011. aug. 9. 10:46
 10/19 anonim ***** válasza:
nekem van a lábamon egy folt de nagyon idegesít a kreol bőrömön tök feltűnő, ha az egész teste az embernek olyan foltos hát az nem valami vonzó szerintem
2011. aug. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!