Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pigment hiány - Mekkora gond?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pigment hiány - Mekkora gond?

Figyelt kérdés

Lányok, ha egy fiú jelentősen pigment hiányos az titeket mennyire zavar, ez mekkora hátrány ?

17f


2011. ápr. 24. 16:44
 1/8 anonim válasza:
hát megmondom őszintén akkor engem csak akkor zavarna ha mondjuk arcon vagy feltűnőbb helyeken vagy foltos :S mert akkor lehet nem mennék el veled strandra vagy hasonlók
2011. ápr. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem van két ismerősöm, az egyiken nem lehet észrevenni csak, ha nagyon odafigyelsz, mert az arcán nagyon halvány, viszont a hasán meg egyéb helyeken elég durva.

Aztán a másiknak meg mindenhol, rögtön észre lehet venni, de ennek ellenére mind a kettőjüknek van feleségük meg minden.

Szal, ha nagy "csajokkedvence" nem is lesz belőled, de simán tudsz találni magadnak csajt.

2011. ápr. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte véleményt
2011. ápr. 24. 16:53
 4/8 anonim ***** válasza:
Senki sem tökéletes, de rá lehet gyúrni. Egyszerűen ne érdekeljen, hogy pigmenthiányod van, ez ellen nem tudsz tenni semmit, inkább érzékeltesd az előnyös tulajdonságaidat öltözködéssel, ápoltsággal. Legyél vidám, magabiztos, így nem hagynak figyelmen kívül a lányok. Minden agyban dől el, ne az foglalkoztasson, hogy ki mit szól hozzá, hanem hogy ennek ellenére hogy hozhatod ki magadból a maximumot.
2011. ápr. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, maximum keresek rajtad valami mást, ami megfog. Ha mondjuk az arcod szép, és kedves vagy, le se sz@rnám.
2011. máj. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyik évfolyamtársam arcán voltak ilyen foltok, és nyáron mindig baromira lebarnult, csak ezeken a foltokon maradt fehér, szóval elég szembetűnő volt, de iszonyú jófej volt, és szerintem tök jóképű és szexi... Engem nem zavar. :)
2011. máj. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm durván pigmenthiányos. Először furcsa volt, de kb. 1 nap alatt megszoktam. Csodálatos ember, ha megszokod, észre se lehet venni. Ma már házas ember :)
2011. máj. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Juno16 válasza:

Sziasztok.. én egy 16 éves fiú vagyok és nekem is van pigment hiányom, nem is kicsit. nem tudom te hogy vagy vele de engem nagyon zavar,viszont nekem látható helyen vannak, a szám körül és a szemem körül meg a homlokomon is van + kézfejemen. :D

Ettől meg, picit furin hangzik de "üldözési mániám lett" azt hiszem, hogy a buszon mindenki engem néz és nagyon zavar.

Ez a pigmenthiány tönkretette az egész életemet!

de minden kenőcsöt, gyógymódot igyekszem kipróbálni, talán valameik bejön és eltűnik végleg..

Ha valami gyógymódot találok egyből megírom,, ígérem!! :D

2012. máj. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!