Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pigment hiány - Mekkora gond?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pigment hiány - Mekkora gond?

Figyelt kérdés

Lányok, ha egy fiú jelentősen pigment hiányos az titeket mennyire zavar, ez mekkora hátrány ?

17f


2011. júl. 20. 07:55
1 2
 1/15 Smartguy86 ***** válasza:
93%
Szerintem inkább az számít, hogy téged mennyire zavar! Mert mondhat akárki akármit, ha te utálod magadat miatta, akkor sose fogod jól érezni magad a bőrödben. Ez sajnos ilyen dolog. Legyen önbizalmad, érezd magad értékesnek és akkor a lányokhoz is úgy fogsz viszonyulni! Bárki megtalálhatja a párját, de csak akkor, ha ő is elhiszi, hogy ő egy szerethető és tisztelhető ember. Ha nem... akkor mindegy.
2011. júl. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Amint az elözö irja,elöször sajat magad kell elfogadni,különben is minden elfogadhato,a lenyeg milyen vagy,egy legszebb,rossz karakteres,arrogans, ferfit is meg lehet utalni,viszont egy csunyabb jo modorral,karakteres ferfit is meg lehet szeretni,a szepsegen semmi nem mulik.
2011. júl. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Smartguy86 ***** válasza:
2. válaszoló: Ezzel vigyázz, mindjárt jön 65% és megmondja a tutit :D
2011. júl. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Sajna ez nem ilyen egyszerű. Kerek egy éve (amióta diagnosztizálták) jártam psychologusnál, fényterápián valamint természetgyógyásznál, de sajnos az eredmény: vékonyabb pénztárca. Gyúro, futok egészségesen táplálkozom, de sajnos ez nekem nagyon nehéz.
2011. júl. 20. 08:27
 5/15 Smartguy86 ***** válasza:

Hát, nem szabad hinni se fényterápiában, se másban. Azért a fényterápia annyira átlátszóan marhaság, hogy az már fáj...


Mindegy, ami elmúlt, elmúlt, legközelebb ne költs ilyen hülyeségekre. Azt nagyon jól teszed, hogy sportolsz és egészségesen élsz. Hidd el, hogy csak magadnak adhatod meg azt, hogy jól érezd magad! Hinned kell magadban. Legyél olyan, akivel érdemes együtt lenni. Ha most depresszióba süllyedsz és feladod az életed, akkor sose leszel boldog, mindig csak marcangolni fogod magad, hogy nem tettél meg mindent azért, hogy boldog légy. Ez nem vicc! Azzal kell együtt élned, amit kaptál. Hozd ki belőle a maximumot!

2011. júl. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Próbáld meg elfogadni magad és egyél sok répát és piros gyümölcsöket.

Lesz olyan, akit nem ez (ez nem) érdekel.

2011. júl. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
5 évig voltam szerelmes egy olyan fiúba.:):) engem nem zavarna...csak az arcán ne legyen. bár kitudja..ha úgy szokom meg,már észre sem veszem(:
2011. júl. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
a barátomnak mostanában egyre több foltocskája van !engem nme zavar! egyre több helyen van és sebek helyén is kialakul! tényleg nem zavar nem ez a lényeg viszont arcon elég csunya ! tegnap pont sétáltam a városban és láttam egy lányt akinek az egész arca foltos volt és az nem volt tul szép! közbe meg ott ment mellette a barátja és maximálisan meg volt köztük az egyensúly! sztem nem lényeg tényleg ha vki megszeret nem fogja nézni h milyen foltjaid vannak! jó kisugárzással,kedvességel ,figyelmességgel minden pótolható!
2011. júl. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2011. júl. 20. 10:36
 10/15 anonim ***** válasza:

rajtam is van pár pigment folt, de én már megszoktam kb 3-4 éves korom óta velem tartanak, meg annyira nem is vészes.

szóval egy fiún sem zavarna

17L

2011. júl. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!