Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én nem is tudom, de úgy tűnik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én nem is tudom, de úgy tűnik néha igazán rémisztő tud lenni, ha valakin látszik, hogy hosszútávra tervez?

Figyelt kérdés
Legyen az nő vagy férfi , jó fej , aki nem csinál mindenből gondot meg kérdést és jó (ha ez egyáltalán megfelelő jelző,mert mi a jó,az nagyon relatív) társ lenne ,de az hogy megállapodna az megrémiszti,riasztja a másik felet,mert nem érzi ,hogy kész vagy képes elköteleződni . Túl nagy döntés és teher egy ilyen kapcsolatba belemenni .

2013. jún. 26. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
ha rövidtávra tervezne akkor meg az lenne a baj
2013. jún. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha szeleburdi csélcsapnak érzed magad alighanem jobban is jár, ha a magadfajta kaliberű embereknél maradsz
2013. jún. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az az igazság ,hogy az lenne a jó talán ,ha az nem is lenne olyan fontos ,vagy nem lenne téma .

Én olyan helyzetben voltam , ahol egyrész azért is voltam elutasítva ,mert látszott rajtam,hogy nekem ez így jó is lenne és nem érdekel más , én kitartok az az egy mellett .De nem kellettem


Most meg olyan férfival vagyok aki nem akarja kimondani,de tudom róla,hogy minden nővel hosszútávra tervez , neki jó úgy ahogy van . Én mondtam ,hogy számomra ez nagy dolog ,hogy az elköteleződés az amit elvár tőlem . Sajnos nekem minden illúzióm megdőlt , és átgázoltam sok elvemen és be kellett látnom ,hogy nem úgy mennek a dolgok ahogy én goldolnám ,hogy korrekt lenne meg elfogadható . És nem érzem azt ,hogy meg tudom magamnak engedni ,hogy annyira beleéljem magam mégegyszer valami komoly hosszútávra tervezett dologba. Eléggé szét vagyokm esve ,magam sem tudom mit akarok , vagyis tudom ,de mint már mondtam egy dolog a vágyálom és más a valóság . Jelenleg mindketten gyötrődünk ,csak egyikünk sem akarja kimondani ,én nem vagyok elég erős és határozott hogy szakítsak és magam maradjak , ő pedig akárhányszor mondtam ,hogy nem jó ez így ,hogy nincs értelme és haggyuk végül mindíg úgy alakítja, hogy ne legyen vége . Én nem akarol gyötörni ,de sokat vár el tőlem és mikor látja ,hogy nekem az sok ,meg hogy nem szeretném akkor csalódik ,megbántódik és hidegen viselkedik .

2013. jún. 26. 13:53
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezzel pedik engem is elszomorít és elidegenít és akkor még rosszabb az egész .
2013. jún. 26. 13:57
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja amúgy meg sok évvel ezelőtt ismertem meg ezt a férfit és akkor lehetett volna valami köztünk, de más keltette fel az érdeklődését . Akkormondott is olyat amivel ,ha akaratlanul is véri sértett , és most miután az a másik nő 5000 szer hülyét csinált belőle és nem akar vele lenni , akkor már én is jó leszek vagy nem is tudom hogy van ez . Akkor régen nekem nagyon kellett valaki támasznak ,mert nehéz időszakon mentem kersztül ,de neki az a másik vonzóbb volt , pedig én megbecsültem volna és tekintve a természetemet és az akkori helyzetemet kötődtem volna hozzá (persze ezt soha nem lehet tudni , de én ragaszkodó vagyok ) mindegy annó nagyon megbántott és most ennyi év után is az a nő után bánkódik akinek ő nem kell és kihasználta (véleményem szerint ,de persze nem tudhatom , túl szubjektív a hozzáállásom) , de most ha az a nő őt nem akarja akkor már én is jó leszek ? Sajnos így érzem , mert nem látok olyan gesztusokat amik arról árulkodnak ,hogy én lennék az aki igazán érdekli , inkább csak kell neki valaki , hát miért ne lehetnék én az , miközben ő a csodálatos ex-e után bánkódik .
2013. jún. 26. 14:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem ritka eset,dönteni kell,vagy legyőzöd a félelmed és felvállalod hogy valamikor a jövőben újra küzdeni kell egy kapcsolatért,vagy vele maradsz és végig kínlódjátok ezt a mesterségesen életben tartott kapcsolatot.
2013. jún. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazából ez egy olyan rendesnek mondató férfi , akit meg lehet hogy hülyeség elszalasztani ,mert ha szeret és megbecsül nekem az fontos és kell. Félek ,hogy bánnám . Az ember keresse a nagy szerelmet (amivel én jól felsültem ) vagy a társat akivel tervezni lehet ? Sokmindenki rájön egy idő után ,hogy nem is volt az olyan nagy szerelem,csak gondolta és sok férfi nem nagyon becsüli a párját . Ez az illető nagyon sok szeretetet adna ,persze el is várja . A szívével vagy az eszével keressen az ember ?
2013. jún. 26. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!