Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet túlélni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet túlélni egy szakítást?

Figyelt kérdés
Van rá valami "gyógymód"?
2012. aug. 22. 23:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Csajozás/pasizás. Haverokkal lógás, piázgatás.
2012. aug. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen !

Kezdésnek továbbkell lépni, nem rákérdezni a gyakorikérdések.hu n.


Szakítottatok, kész vége, lépj tovább hagyd hogy irigykedjen az ex, hogy neked máris partnered van.

Ennyi

2012. aug. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen van..kell hozzá patkányfarok, retek, csiga, bagolytoll, néhány hajszál az exedtől és kész.
2012. aug. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az idő:) keress új hobbit, ne hagyj időt az agyalásra, így könnyebb felejteni. segít ha beszélgetsz a történtekről a barátnőidnek, anyukádnak, de figyelj oda, hogy nehogy túlságosan belelovald magad a szenvedésbe. Tűzz ki célokat magad elé, mozdulj ki a barátnőiddel, majd ha alábbhagyott a nagy szomorúság szép lassan kimászol belőle és elmúlik a fájdalom.

de hát persze nem mindegy hogy 5 hónapot vagy 3 évet voltatok együtt..?

2012. aug. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne ülj otthon. Én két napja éltem át egy szakítás-félét, azóta alig voltam itthon. Ma is 35 km-t bicikliztem, én általában úgy szoktam, hogy lefárasztom magam annyira a nap során, hogy ha hazajövök, ne legyen agyalni sem energiám, zuhanjak az ágyba és kezdődjön ugyanúgy egy másik nap, eseményekkel teli. Amíg nyár van, addig tedd meg, mert addig van annyi szabadidőd, amit BÁRMIVEL kihasználhatsz. Járj társaságba, érezd jól magad azokkal, akik eddig is melletted voltak, hidd el segíteni fog.
2012. aug. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Az kimaradt hogy fiú vagyok :S

Próbálok magamnak programokat szervezni amik segítenek is, de amint este lefekszem egyből elkezdek agyalni, és egyszerűen nem tudom elterelni a gondolataimat :/

2012. aug. 23. 01:02
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm a válaszokat!
2012. aug. 23. 01:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Én vagyok a 00:45-ös, én is fiú vagyok. Hidd el, rengeteg lehetőséged van a kikapcsolódásra.
2012. aug. 23. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez már csak ilyen. Ha nem egy macsó vagy aki leszarja a nőket akkor kell pár hét amíg az ember kiheveri.

Nekem kb 3 hónap volt, hogy kihevertem a szakítást de még utána is szar volt.

21/F

2012. aug. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!