Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szeressen belém a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szeressen belém a párom?

Figyelt kérdés
Olyan problémánk van hogy a párom egyik pillanatról a másikra ki szeretett belőlem, már nem úgy szeret mint régen és így szét mentünk.Mondta hogy szeret csak már nem úgy mint az elején és akar szeretni de nem tud.Lehet hogy tudna csak mondta hogy nem tudja mit lehetne ez ellen tenni? Esetleg kirándulás,több beszélgetés,több kikapcsolódás meg oldhatná a dolgot mert nagyon szeretem és mindent meg szeretnék tenni a kapcsolatunkért !

2014. jan. 2. 18:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Jobban jársz ha emeled a kalapod:)
2014. jan. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ezt semmi képen nem szeretném! meg ő is szeret csak kicsit el is laposodott a kapcsolat és őse tudja mit kéne mert szeret csak nem tudja hogy szeressen meg még jobbam :S
2014. jan. 2. 19:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Nézz ki jobban, mint a másik csávó, akit talált helyetted!
2014. jan. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Te megszállott vagy kérdező? már csak azért, mert ha egy egészséges értékrendű és érzelmű nőnek mondaná ezt egy férfi, soha többet nem látná, nem hogy azt írná amit te.
2014. jan. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem szeret. :/ csak nem akar megbántani.. ha szeretne nem lett vna vége a kapcsolatnak.. :S
2014. jan. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát valamilyen szinten igazatok van ezt én sem értem hogy hogy van mert komolyan mondom eddig mindíg azt mondta hogy örül hogy ilyen barátja van mint én meg soha ne engedjem el meg hogy soha nem akar el veszíteni.És így az egyik napról a másikra mondta hogy már nem úgy szeret mint eleinte,mert azé szerintem ha valakit szeretek nem szeretek ki belőle csak így de lehet hogy csak én vagyok ilyen,nem tudom hogy van ez ki vagyok készülve lelkileg mert nagyon szeretem!! :S :S
2014. jan. 2. 19:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyszerűen megunt, csak gyáva ezt nyíltan a szemedbe mondani.
2014. jan. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez a duma kivétel nélkül mindig azt jelenti, h vki más jobban tetszik neki, mint te.
2014. jan. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!