Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudnék már tenni, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék már tenni, hogy ne szeressen belém minden fiú barátom?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék magamnak egy igazi fiú barátot, akinek bármit elmondhatok, és ő is elmondhat nekem bárkit, mert barátnőkkel eddig nem voltak jó tapasztalataim és a fiúknak sokkal könnyebben megnyílok, és jobban meg is bízom bennük. Viszont eddig akármelyik fiúval jó baráti viszonyba kerültem, egy idő után bevallotta, hogy ő többet érez irántam. Akárkivel próbálok interneten is ismerkedni, mindig oda lyukad ki az egész, hogy a fiú eláraszt bókokkal a külsőmet illetően. Annyira zavar ez, mert nekem tényleg egy jó barátra lenne szükségem, nem pasira, és most oda jutottam, hogy egy embert sem tudok igaz barátomnak tekinteni, lányokkal meg soha nem tudtam őszinte igaz barátságot kialakítani. Miért kell a fiúknak mindig szerelmet vagy kapcsolatot belegondolniuk, amikor látják, hogy nekem egyáltalán nem ez a célom?
2013. nov. 5. 22:30
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
Fej kopaszra,15 kiló fel, és hordj mackógatyát.
2013. nov. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
direkt csináljuk, tudod..?
2013. nov. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
Nahát, én is pont ugyanezt szeretném csak lánnyal, a problem viszont az, hogy jelenleg hatalmas a szeretethiányom és barátnőre vágyom és már estem hasonló csapdába.
2013. nov. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
100%
So bad for you. Keress egy "fullos" fiút, aki bármelyik csajt megkaphatja mert csak, na ő lesz a jóbarátod. Csak éppen belé meg te fogsz zúgni, ez egy ördögi körforgás :D Tudom, sz*r az élet...:)
2013. nov. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
*mármint beleszerettem egy lányba akibe nem kellett volna. De most már igyekszem.
2013. nov. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
Fiú-lány barátság nem létezik, főleg, ha szépnek is találjátok egymást.
2013. nov. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem direkt csinálják, de megpróbálhatnák magukban elnyomni az érzést, amikor tudják, hogy én nem fogom viszonozni.
2013. nov. 5. 22:33
 8/45 anonim ***** válasza:
Élj látványosan boldog párkapcsolatban, akkor csak nem fognak szerelmet vallani.
2013. nov. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
Olyat keress akinek barátnője van jóideje. Korodat megtudhatjuk esetleg?
2013. nov. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok. Sajnos mindig olyanokkal értjük meg legjobban egymást, aki nem annyira helyes vagy nagyon önbizalomhiányos stb, szóval soha nincs barátnője egyiknek sem :(
2013. nov. 5. 22:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!