Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » El hagyjam a barátomat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El hagyjam a barátomat?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit érzek,17-éves leszek és 15-éves korom óta járok egy fiuval! Előtte egy fium sem volt és még soha nem voltam bulizni,még sétálni sem,és mellette nem is mehetek,mert ő 30 éves és nem jár bulizni,nélküle nem mehetek sehova,nincsennek barátaim,teljesen be vagyok zárva,..itt élek nála de senki sem tudja hogy együtt vagyunk csak az anyukája,meg az apukája,mit tegyek? várjam ki 18-élet évemet? mert ha szakitanák az anyukája ki szekálná az életemet,olyan rossz hallani mikor az exeiről mesél milyen pózban voltak stb.. meg hogy hogyan vette el a lányok szűzességét!! én csak halgatok.. Szeretnék ki próbálni nagyon sok dolgot,élet vidám lány voltam de mára egy depresszios lány vagyok.. ne irjatok olyant hogy mennyek máshova nincsennek szüleim,nagyszüleim,rokonaim mindenkim meghalt Segítsetek kérlek!!! nem birom sokáig

2014. jan. 3. 04:09
 1/9 Salx Narval ***** válasza:
100%
Azt írod nincs senkid és 15 éves korod óta így élsz, hogy-hogy nem vagy állami gondozott? Kik a nevelő szüleid, vagy a gyámod? Minden esetre ezektől az emberektől el kell jönni, fordulj az ifjúságvédelemhez.
2014. jan. 3. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%

".itt élek nála de senki sem tudja hogy együtt vagyunk"

Az hogy lehet? Nem vagy állami gondozott, nincsen gyámod?


"olyan rossz hallani mikor az exeiről mesél milyen pózban voltak stb.. meg hogy hogyan vette el a lányok szűzességét!"

Nagyon gyorsan menj be a családsegítőhöz, mert ez kiskorú zaklatása!

Melyik kerületben vagy városban vagy?

Fogva tartanak, vagy mi a helyzet?

Ki mondja meg, hogy nélküle nem mehetsz sehova?...

Iskolába jársz?

Olyan hihetetlen sztorik vannak itt néha, hogy csak döbbenek...

2014. jan. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
És hogyan haltak meg a rokonaid? Hogy lehet az, hogy mindenki meghalt?
2014. jan. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ez sem igaz sztori. Ilyen a nincs hogy nincs senkije, 15 évesen egy felnőtt emberrel él titokban. Ha meg is haltak a rokonaid, akkor is van kirendelt gyámod, akkor intézetben kell hogy éljék. Ha onnan elszöktél, a rendőrség már 15 évesen keresett volna. Hamar lebuktál volna mert az iskola meg kötelező..Gyenge sztori nagyon
2014. jan. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, abba nem gondoltál bele, hogy a nagyszülõk már nem èlnek, vagy az egészségük nem olyan, hogy nefogadhatja a kèrdezöt. Létezik olyan is, hogy a szülõk egykék, így nagynéni/nagynácsi sincs. Azt meg el tudom képzelni, hogy a férfi szülei a gyámok, és össze jõtt ezzel az emberrel ezért kell titokban tartani, mert hogynéz az már ki, hogy a "testvérével" jár valaki...

Egyébként, kedves kérdezõ tényleg érdemes lenne felkeresned a gyámügyet/családsegítõ/egy tanárt aki esetleg tudna segíteni neked.

2014. jan. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
úgyse mered
2014. jan. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hogyhogy nála élsz?
2014. jan. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
2013-ban 5 halottam volt!! tesom is elvesztettem decemberben. :( pasim anyukája a nevelő anyám!
2014. jan. 6. 12:22
 9/9 A kérdező kommentje:
nálunk nincs fjúságvédelem kicsi faluban élek!! Szerbiában
2014. jan. 6. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!