Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne tennem? Hagyjam vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Hagyjam vagy küzdjek érte?

Figyelt kérdés

Edzőtársammal B.-vel elég szoros kapcsolatom van. Másfél éve ismerjük egymást, de olyan mint ha ezer éve ismernénk a másikat. Rengetegszer csináltunk olyan dolgot amit sima barátok nem csinálnának... berúgtunk, hajnalban elutazott hozzám h találkozzunk, nyáron hajnalokig beszélgettünk (amikor volt csaja). És szépen lassan belészerettem!! Ezt egyszer elmondtam neki... minden kitálaltam hogy min mentem keresztül egy év alatt amíg szerettem...

Idővel bejelentette hogy abbahagyja a sportot. Ekkor találkoztam vele és beszéltünk... Elmondása szerint többet érez irántam mint sima barátság. Azt mondta hogy nem akarja megpróbálni a járást velem, mert elrontana vmi tuti és nem akar fájdalmat okozni!!! (előtte két nappal azt írta szeret stb..)

Ekkor ezt elfogadtam... utána pár héttel újra járni kezdett.

Ekkor újra beszélgettem vele és az beszéltük meg hogy átmegyek hozzá és AZ lesz... de mondjuk a barátok nem csinálnak ilyet szerintem de m1, azért én átmentem.

Végül is nem feküdtünk le csak feküdtünk az ágyon csókolóztunk meg ilyenek....

Pár napra le se szó se beszéd letiltott...:((

Pár napja újra ismerősök vagyunk de nem beszéltünk!!!


Mit kéne tennem?? Szeretem, jobban mint magamat!!! Kérlek segítsetek!!! :'(

16L


2014. jan. 2. 16:24
 1/7 Sajtoreferens ***** válasza:
45%

Az ágyon fekvésnél követted el a hibát. Ha a szádba is veszed a farkát, tuti hogy beléd szeret, de így azt hitte, játszadozol vele, és ezért tiltott le!

35/f

2014. jan. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 WheneverYouWant ***** válasza:
63%
Ez van kedves aranyom mikor a fiúnak is annyi észt adott a jóisten mint általában a nőknek. Érezd át a fájdalmunkat köszönjük.
2014. jan. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1

de pont az hogy ő mondta h "van még időn ne siessünk el semmit"... de a végén már nem akarta!!! :((

2014. jan. 2. 16:33
 4/7 anonim válasza:
Ez nehéz kérdés! Ha tényleg szereted ne hagyd csak így, de ne is kérd számon. Kérdezd meg szépen, hogy mi a baj. Erre ha válaszol és elmondja akkor sikeresen megbeszélitek. Innentől a kapcsolatotok rajtatok múlik. De ha nem akar veled beszélni és ezt mondja is, esetleg lekoptat akkor én nem hiszem, hogy bármit is akarna tőled ÚGY. Ha ez van akkor sem veszett el minden még így is lehettek barátok akik nagyon szeretik egymást mint testvérek. Sok sikert és jókat kívánok! :)
2014. jan. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sajtoreferens ***** válasza:
Hát ez az! Tesztelt, hogy eléggé akarod-e!
2014. jan. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#4 nagyon köszi a tanácsot, de nagyon bunkó és makacs a gyerek alapból :S


#5 hogy teszteljem magam??....

elégszer bizonyítottam már hogy teljes szívemből szeretem!!! :((

2014. jan. 2. 16:39
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy csak félénk vagy szégyellős? Te meg nyomulsz. Próbálj meg előtt járni vele, mielőtt ledöntenéd. Mondjuk hívd el randizni.

És nem jó előre megbeszélni, hogy akkor most "AZ" lesz, mert akkor ott az olyan, mint ha kényszer lenne, arra pedig csak stresszelni fog. Hívd meg (vagy hívasd meg magad) egy szép randira, aztán majd együtt lesztek, és lesz ami lesz. Ha nem juttok el odáig, akkor meg majd legközelebb. A lényeg hogy jól érzzétek magatokat.


És amúgy arra nem gondoltál, hogy nem is azért tiltott le, mert bármi rosszat tettél, hanem mert félt, hogy most te mit fogsz szólni hozzá, hogy pont akkor nem jött össze?

2014. márc. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!