Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik ez velem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogyha mondjuk több napig nem találkozok egy fiúval akivel régebben jártunk , most újra szeretjük egymást, és ha nem látom több napig, érzem,hogy szeretem jaj nagyon, de néha úgy érzem mintha nem is annyira.. ha pl itt alszik és hozzábújok meg szeretgetem akkor érzem,hogy mennyire szerelmes vagyok belé, de van mikor nem érzek ilyet. Ne nevessetek ki , idegesít ez a dolog , miért történik? Akkor most szeretem , vagy nem ? 18L
2013. dec. 25. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem szereted.

És csak szeretet hiányod van, meg szerelmes akarsz lenni.

2013. dec. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ezt neked kell tudni. a mostani 2 éves kapcsolatom elején ugyanígy voltam vele, (első 2-3 hónapban) most már nem tudnám elengedni,nagyon szeretem
2013. dec. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!