Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MI történik velem?

Figyelt kérdés
A barátommal 1 éve vagyunk együtt. Még sose éreztem ezt másoknál,de mikor családi kaján vagyunk náluk előtte szorongok,gyomridegem van és legszivesebben el sem mennék. De nem csak az ő családjánál,akár az osztálytársaimnál is. Félek az olyanhelyzetektől,ahol többen is lesznek..pl a barátom haverjaitól is...h majd egy társaságban leszünk. Mindig úgy érzem,hogy kibeszélnek. Ha egyedül vagyok örlődöm,sokat sírok,mindig régi rossz dolgok jutnak eszembe,amin sírhatok... Kb 2 éve van ez nálam...és egyre rosszabb :S 23 éves lány

#tzgj
2013. nov. 1. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán 1. el kellene menned vmi agydokihoz, 2. mint felnőtt nő, talán szembe kellene menned a félelmeiddel, és pont hogy menni a társaságba, csevegni az emberekkel, és rájönni, hogy minden rendben van!
2013. nov. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

...halálfélelem?


pszichomókus!

2013. nov. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a helyedben elmennék homeopátiás orvoshoz, mert sok szer van erre (ha úgy érzed, hogy mások Rólad beszélnek). Pl. a STAPHISAGRIA CH30 (hetente kétszer 3 globuluszt elszopogatni) /a homeopátiás szabályok szigorú betartásával, tehát pl. éhgyomorra kell./


De lámpalázra is van szer. Pl. Argentum nitricum CH30. (ugyanúgy hetente 2-szer).

De jó lenne tudni a többi tünetet is. Pl. hogy (mondjuk): olyan típus vagy-e, aki soha nem késik el (mindig sokkal hamarabb ér oda)? Olyan vagy-e, aki hajlamos plátói szerelemre és könnyen kihasználható? (stb.)


(Egy homeopátiás orvos kérdéseket tesz fel és ezek alapján tudja megmondani, mi az a szer, ami pont Neked jó lesz.)

Az én dokim ez: Dr. Tihanyi István Tel.: 1-220-5889

2013. nov. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!