Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik velünk?

Figyelt kérdés
Nagyon közel kerültem egy fiúhoz (mindketten 20 évesek vagyunk). Volt, hogy az egyetem és a távolság miatt csak 2 hetente láttuk egymást, de 1-2 naponta mindig beszéltünk pár órát neten, így 2 hónap alatt mióta ismerem nagyon mély és szoros kapcsolat alakult ki köztünk. Mondhatni, hogy szinte mindenben azonos az ízlésünk, de az életről alkotott képünk és az elveink mindenképpen. Ami még jobban összeköt minket, hogy még az életutunk is kísértetiesen hasonlít. Szóval már elsőre is izzott köztünk a levegő, de a második találkozáskor sikerült elég közel kerülnünk egymáshoz testileg is. Most szombaton találkoztunk harmadszorra és hiába nem ittunk, szex lett a vége... Én sem így terveztem, de olyan erős a vonzalom, hogy nem bírtuk megállni. A gond mindössze annyi az egészben, hogy míg előtte legalább 2 naponta beszéltünk, most már 3 napja nem írt rám, pedig látom, hogy online van. Likeolni likeolja amiket kirakok mondjuk, de aggaszt, hogy nem ír. Úgy búcsúztunk el, hogy majd keres, de nem bírok várni... 100%-ig biztos vagyok benne, hogy nem használt ki, mivel előzetes ismeretségből tudom milyen és tényleg szoros a kapcsolatunk, már az elején tisztáztuk, hogy lassan, de komoly kapcsolatra vágyunk mindketten. Fogalmam sincs mi van! :(
2013. okt. 1. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Várj még, vedd lazán.
2013. okt. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben, próbálom, de idegőrlő a várakozás... :D
2013. okt. 1. 20:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kicsit összezavarodott, nem akarja "elrontani" a dolgot köztetek és megfontoltan akar lépni.
2013. okt. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!