Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most mi legyen? Beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi legyen? Beleszerettem a legjobb fiú barátomba

Figyelt kérdés

Ovis korunk óta ismerjük egymást, általános suliba is együtt jártunk és most, a gimi évei alatt is ugyan úgy megmaradt a szoros kapcsolatunk. Ő az egyetlen ember akiben bízok. 2 évvel ezelőtt kezdődött minden, elmentünk együtt bulizni, mind a ketten szinglik voltunk, végig csókolóztuk a bulit..utána ez a legtöbb buliba ahová együtt mentünk megtörtént, de másnap mindig nevettünk rajta hogy milyen bolondok vagyunk. 3 hónappal ezelőtt viszont lefeküdtünk. Utána is ugyan olyan maradt a kapcsolatunk, csak közvetlenebbek lettünk.. aztán ez megtörtént többször, együtt töltöttük a szilvesztert is..viszont beleszerettem. Régebben ő is érzett így, de úgy voltunk vele, hogy ezt a barátságot nem éri meg csak úgy eldobni, mert ha vége lenne a kapcsolatunknak soha nem lennénk már olyan jóba.. szerintem semmit nem tud róla, hogy mit érzek iránta valójában. Elmondjam neki, hogy mi a szitu, vagy inkább próbáljak rá csak barátként tekinteni?:/

18 évesek vagyunk



2014. jan. 4. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Sxeljetek
2014. jan. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Mindenképpen mond el neki. Lehet hogy ő is ugyan úgy érez csak miattad elnyomta magában. Beszéljétek meg és ha nem juttok közös nevezőre tartsátok fent addig ezt a fajta kapcsolatot amíg nem találjátok meg az igazit. Addig meg adjatok az élvezeteknek. :)
2014. jan. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha igazán szerelmes vagy belé, akkor úgyis előbb-utóbb nem bírod ki és elmondod neki. mert különben szenvedés lenne pl. ha csajokról dumálna neked, vagy az orrod előtt összejönne valakivel... őszintén, nem tudom mit csinálnék, de szerintem elmondanám, mert lehet, h ő is így érez... csak a szerelem meg elmúlik. fiú-lány barátság szinte mindig átalakul, csak lehet viszonzatlanul. nehéz ügy.
2014. jan. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egy életre szóló párkapcsolat alapja, ha nem szúrjátok el.

Beszélgessetek.

- Először is: van-e valamelyikőtöknek kifogása vagy fenntartása azzal kapcsolatban, hogy a hátralévő életeteket szoros szövetségben éljétek le? (Magyarul mint 1 pár.)

- Gondolkodjatok el, van-e lényeges különbség egy párkapcsolat és egy igazán jó barátság között a szexen kívül. Ha igen, mi az?

- Fel vagytok-e készülve, ill. el tudjátok-e viselni egymás igazán őszinte szavait és gondolatait, akkor is, ha 1 pár vagytok? Ha erre igen a válasz, a kapcsolatotok egyike lesz a legjobbaknak a Föld nevű bolygón.


Ha úgy döntötök, hogy belevágtok, tekintsetek egymásra továbbra is úgy, mint a legjobb barátotokra. Mert az vagytok egymásnak, és még pár is. (Mellesleg ennek kellene az általánosnak és a normálisnak lennie...)

2014. jan. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!