Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb barátnőmbe, és az a gáz hogy én is lány vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Részletesebben : Mind a ketten leszbikusok vagyunk de nem akarom ezzel tönkretenni a barátságunkat. Ha elmondanám vagy távolodna vagy vége lenne mindennek. Kérlek értelmes válaszokat írjatok. Köszönöm.
2013. dec. 6. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
mond neki hogy lehetne közöttünk barátok extrákkal .. nyalás ujjazás stbi stbi .. szerintem bele megy
2013. dec. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát az a helyzet hogy már kérdeztem :s Mármint azt hogy lehetne e köztünk több, de azt mondta hogy nem. Már így is távolodik, szóval ezt buktam.
2013. dec. 6. 16:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha már most távolodik akkor hogy lehet a legjobb barátnő. És ne a barátság extrákra kérdezz rá hanem pont az érzelmeidet kellene tálalnod neki.
2013. dec. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

ismerem és esélytelen. nem lehet vele erről a témáról beszélgetni. :(

Szerintetek "felejtsem el " ?

2013. dec. 6. 16:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Most unatkozól és tényleg nem látod mi az egyértelmű megoldás?
2013. dec. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem látom :(
2013. dec. 6. 18:12
 7/8 anonim ***** válasza:
hidd el, hogy nem vagy belé szerelmes, és szerintem te magad is besz.arnál, ha meg kéne ujjaznod, vagy valami. Minden lány életében van egy időszak, amikor elgondolkozik az identitásán, (de lehet, hogy a fiúknál s, én azt nem tudom :D ), meg megijed, hogy leszbi, de ez csak annak a jele, hogy keresed magad. De majd rájössz, hogy ez mekkora hülyeség.Ezen szinte mindenki átesik :) a fejben dől el. Ha hagyod a gondolataidat, hogy győzködjenek, akkor tud érvényesülni, és bebeszéled a hülyeséget magadnak. Viszont, ha elhiszed, hogy nem vagy az ( mért lennél? o.o), akkor hamar elmúlik, és el is felejted :)
2014. jan. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
rendben :)
2014. febr. 23. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!