Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért jó egy pasinak ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó egy pasinak ha tegyük fel egyszerre két vagy három barátnője van?

Figyelt kérdés
Onnan jutott eszembe, hogy nemrég volt a bemutatója az egyik csatornán a ''Dögölj meg John Tucker'' című filmnek. Én nem fogok megnézni, már rögtön tudom miről szól és a végét is sejtem mi lesz, így felesleges lenne megnézni, gagyi tinivígjáték lehet. De tuti az életben is vannak ilyen pasik mint ez a J.T., kigyúrt, nyálas, jó tanuló és sportoló, gazdag aki után ötösével döglenek a csajok és egyszerre több barátnőt tartanak. Amúgy kicsit sztereotip, mert nála rosszabb és talán kevésbé jómódú pasik is megtehetik (hallottam ilyenről a környezetemben). De mire jó ez nekik? Nem drágább ez nekik, mindnek venni ajándékot ünnepkor, nem kerül több időbe mindre meló vagy suli mellett időt szakítani, mindig hazudozni, vigyázni le ne bukjon? A csajoknak meg tök sz@r lehet ha kiderül, ha tudnak egymásról akkor végképp nem értem mert ilyen is biztos van. Én mint nő biztos nem vállalnék ilyet, de olyat se hogy több partnerem legyen egyszerre. 24/l

2014. jan. 4. 15:13
 1/9 SullaFelix89 ***** válasza:
0%
Neked például miért kell 2-3 alkalmi cipő mikor 1 is elég?
2014. jan. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A film nem emlékszem...

De az ilyeneknek nem igazán barátnőjük, ahnem szexoartnereik vannak.

A férfiakba pedig genetikailag kódolva van, hogy minnél több nőt termékenyítsenek meg..

2014. jan. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A cipők nem emberek, a cipők csak élettelen tárgyak, azzal nem lehet se beszélgetni se úgy együtt lenni, egy izgalmas partnerrel akinek van egyénisége és humora azzal nagyon kellemes időt el lehet tölteni hosszú távon.
2014. jan. 4. 15:19
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Hallottad már azt a mondást, hogy a változatosság gyönyörködtet? És milyen tanulságot szűrsz le belőle?
2014. jan. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
azert mert egy k......k
2014. jan. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hallottam, de elsősorban ételre értik, ruhára és programokra. Egy partner lehet annyira sokoldalú hogy érdemes legyen csak vele maradni, plusz érzelmi intelligencia, ha tudjuk hogy partnerünknek rossz lenne ha ezt tennénk vele.

Nahát, megint ez a ''pasiban benne van több nőt termékenyítsen meg'', szeretnek a pasik ezzel takarózni ezzel a lejárt ezer éves szöveggel. :-D Bezzeg ha egy nő csinálja az már r.banc. Vagy ti biztos ilyen természetesnek vennétek ha a nőtökről kiderülne közvetlen előttetek más pasival csinált ezt azt. :-D

2014. jan. 4. 15:39
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
"Genetikailag kódolva van..." Megáll az eszem? Mit tanultatok biológia órán? Ja értem a patkány még csak csak meghallottátok, de azt már nem, hogy még az állatok is képesek monogám kapcsolatra. Háh, most bizonyosodott be, hogy EGYES hímneműek a patkányokkal egyenértékűek :D Köszönöm! :D
2014. jan. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem feltétlenül pasis téma, de az tény, hogy összefügg a szellemi szinttel ki és hogyan "szaporodik".

Minél "szellemi fogyatékosabb" valaki, annál kevésbé tudja elfojtani az ösztöneit, és ezt különböző perverzitásban éli ki. Adott esetben "szétszórom a magjaim".

Nem véletlen az sem, hogy alkoholos befolyásoltság alatt nyitottabbak és szabadabbak vagyunk. Ennyi a magyarázat, szóval kedves kérdező, ha ilyen hímmel találkozol, csöppet se sajnálkozz vagy lepődj meg, tudni fogod, hogy nem egy intelligens lénnyel kerültél egy légtérbe.

2014. jan. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én arra lennék kíváncsi, hogy nem öli meg őket az a stressz, amit a hazugságok kitalálása és folyamatos észbentartása okoz?


Rengeteg időt és energiát emészt fel ez, feleslegesen, ráadásul.

2014. jan. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!