Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek? Miért csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Miért csinálja ezt velem a pasim? Nem értem?

Figyelt kérdés

Az a problémám,hogy a barátom olyan furcsa. Azt ,hogy szeret csak eddig részegen mondta ki 2szer.

Megkérdeztem akkor is amikor józan volt,hogy szeret e ,de azt mondta erre úgyse fog válaszolni. Nem értem.

Szerintetek mi lehet a gond?



2014. jan. 5. 20:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az, hogy olyan érzékeny a lelke mint egy tölgyfaasztalnak!
2014. jan. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha szeret, azt úgyis érzed. Minek azt hajtogatni? Van, aki százszor mondja egy héten, mégsem gondolja egyszer sem komolyan.
2014. jan. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Érzem ,hogy szeret azzal nincs gond,csak néha jó lenne hallani is.
2014. jan. 5. 20:34
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Sok ilyen pasi van. Valaki kínosnak érzi kimondani, mert ezzel azt mutatja, hogy vannak érzései, és gyenge. Szerencsére még nem hozott össze a sors ilyen pasival. Számomra inkább attól gyenge valaki, ha nem meri kimondani.
2014. jan. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az a gond, hogy nem jó érzés belehazudni a másik szemébe. Ha szeretne akkor rádmosolygott volna, megölel, vagy megcsókol és lehet, hogy egy rohadt szót nem kell mondania, hogy tudd szeret. Ő nem szeret, de gondolom jól néz ki, más úgyse nagyon számít neked.
2014. jan. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nekem azt mondta azért nem mondja ki mert a volt nője félred..gott a másik átverte és innenstől kezdve nem mondja ki.

De akkor részegen miért mondja ki?

2014. jan. 5. 20:38
 7/11 anonim ***** válasza:

"Nekem azt mondta azért nem mondja ki mert a volt nője félred..gott a másik átverte és innenstől kezdve nem mondja ki."


Ez csak kifogás.


"De akkor részegen miért mondja ki?"


Részegen én is mindenkibe szerelmes vagyok.

2014. jan. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A mi kultúránkban nem épp arra nevelik a férfiakat, hogy bátran öntsék ki a lelkület, és beszéljenek jó sokat az érzéseikről. Van, aki előbb harapná le a nyelvét, minthogy beszéljen bizonyos dolgokról. Sajnos. Inkább erről lehet szó, és nem a volt barátnőről. Részegen az ember levetkőzi a gátlásait, olyankor azért meri kimondani, hogy szeret.
2014. jan. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Költőnő? ***** válasza:

na szted miért?

ne legyél már gyerek.

Nem voltál még ittas sosem?

olyan nem volt még h ennek hatására olyat mondtál, amit amúgy nem?

2014. jan. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Én amikor ittas voltam csak egyszer volt és felhívtam azt a pasit akibe szerelmes voltam és elmondtam ,hogy szeretem,szóval én akkor igazat mondtam.
2014. jan. 5. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!