Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Emberek hatalmas marha voltam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emberek hatalmas marha voltam, ti hogy látjátok van még esélyem? Hosszú de tanulságos.

Figyelt kérdés

Hello.

25F vagyok, volt egy barátnőm több mint fél évig aztán egyéb okok(nem befolyásolhat) miatt megromlott a kapcsolatunk. Ő nagyon szeretett engem. Ez már lassan 1 éve volt és még december közepén (3 hete kb) barátom mondta hogy sírta vállán hogy mennyire akar engem és szeret!

Ő végig akarta hogy próbáljuk újra de én nem akartam, nem éreztem azt a pluszt ami kell.

Aztán gondoltam megérdemel egy esélyt a dolog megteszek érte mindent hogy rendbe hozzuk csak sajnos közbejött valaki... másfél hete összebornálták egy sráccal és végül csókolóztak... ezt másnap ő el is mondta nekem és én is elmondtam hogy szerettem volna újra... erre hogy ő nagyon szeret igy meg úgy a másik srácnak mondta hogy még nincs a mienk lezárva.. (és amúgyis külföldre megy ki a srác napokon belül fél évre minimum)

Aztán pár napja beszélünk nagyon sokat találkoztunk 2szer de sajnos ma azt mondta hogy annyira összezavarodott hogy nem tudja mit akar... mire én végre ujra éreztem amit kell és nagyon szeretnék ujrakezdeni... szóval ironikus de megfordult a dolog és én szenvedek és ő kér időt mert nem érzi már amit kell, és fél a csalódástól... de már az se biztos hogy ezen javit az idő..

Teljesen elbasztam annyi alkalmam lett volna pedig :(

Szerintetek?



2014. jan. 6. 22:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

el

majd jön a love

2014. jan. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tipikus. Általában így jár mindenki. Időt kell adni a dolognak és majd kialakul vagy vége lesz.
2014. jan. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Első nem értem pontosan. jön a love... de az új vagy mi ?


AMúgy köszönöm nektek :)

2014. jan. 6. 22:48
 4/9 anonim ***** válasza:
Ebből az a tanulság,hogy semmit sem szabad halogatni és túl sokat gondolkodni sem.Mert visszanyal a fagyi.
2014. jan. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
úh szegénykém. elkéstél fiam. majd jön az új szerelmed, vagy harcolj a lányért akit valaha szerettél!
2014. jan. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Sajnos ennek vége...

pedig 2 csokorral vártam őt és az anyukáját:(

De a 3. fél aki közbejött... teljesen bekavart... .:(

2014. jan. 25. 23:33
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezt eltoltad, meg ő is.

Szerintem menjetek utatokra és ha egymásnak vagytok teremtve akkor még kereszteződnek azok az utak.

Előre nézz, a múltból tanulj, de ne keseregj rajta.

2014. jan. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

huu.. kicsit "se veled se nélküled"kezd ebből lenni :/

Nem mondanám,hogy te basztad el ,hanem hülye helyzetbe kerültetek.

Most vagy megpróbálod újra visszahódítani a lányt(ami persze ,lehet ismét mire ő érezné te már nem fogod szituációt fog eredményezni) vagy próbálod elfelejteni tovább lépni. De ezt már csak te tudod eldönteni. Sok sikert! :)

2014. jan. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Hát egyelőre tovább lépek mert nem birom a szenvedsét.. fogytam egy csomót..

aztán abba reménykedek énis hogy ha évek múlva is de lehet egymás mellet kell kikötünk..

2014. jan. 26. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!