Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ne érdekeljen a párod múltja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne érdekeljen a párod múltja, csak a jelennel foglalkozz, ez egy hatalmas nagy baromság nem?

Figyelt kérdés

Azt szokták mondani, mindegy milyen volt a múltban, az a kérdés milyenné válik melletted...

A volt barátnőm egy ribizligi volt, fogalmazzunk így finoman. Pont így álltam hozzá a sok süket duma miatt, meg is történt a baj...


Nem tudom ki hogy van vele, de a múlt igen is fontos! Kíváncsi vagyok ti, ez hogy látjátok


2014. jan. 2. 12:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Csak azért, mert te nyomi voltál, és nem vetted észre, hogy a barátnőd ugyanolyan ribizli, mint korábban volt, ez még nem jelenti azt, hogy senki sem tud megváltozni és tanulni a hibáiból. A ti esetetekben te rontottad el a dolgokat.
2014. jan. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én hibáztam, hogy ku*va maradt? Hát te hülye vagy!
2014. jan. 2. 12:10
 3/13 anonim ***** válasza:
Abban hibáztál, hogy ezt nem ismerted fel. Amit a kérdésedben megkérdőjelezel, az nem azt jelenti, hogy tök mindegy milyen ember volt, mielőtt megismerted, melletted úgyis megváltozik, ezért ne törődj a múltjával... Sokkal inkább azt jelenti, hogy ha valakit nem olyannak ismersz, amilyen régebben volt, nem követi el azokat a hibákat, más ember lett, akkor ne a múltján rágódj, fogadd el azt, hogy ő már nem az, aki régen volt. Te vagy a hülye, ha ezt nem érted, nem én.
2014. jan. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Aki egyedül szabadon éli a szexuális életét egyáltalán nem jelenti, hogy kapcsolatban nem tud hűséges lenni.

És forditva is igaz. Akinek te vetted el a szüzességét koránt sem biztos, hogy nem fog megcsalni.

Totálisan tévút általánositani. Az embert nézd a kapcsolatban.

2014. jan. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
21%

A multja is épp olyan fontos...

De sok a ribizli, aki titkolná a multját...

2014. jan. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
4%
Azt a barátnődet, nem verted porig és törted el a bordáit, aki megcsalt téged? Mert én rommá vertem volna, amíg mozog, hogy ilyen tesz egy pasival, aki a szívét-lelkét kitette érte. Ebben az esetben ez a helyes mentalitás.
2014. jan. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mert ha hagyod, akkor ezt más pasival is megcsinálja legközelebb, ehhez meg joga NINCS.
2014. jan. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%
Testi sértésért két évet is lehet kapni ;))) Ha 8 napon túl gyógyul akkor pedig letöltendőben :)
2014. jan. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó, hahahahaha. Hány és hány nőt vernek meg naponta, mégsem kapnak semmit. Sőt feljelentés sincs, mert tudjék a nők, hogy jogos volt, amit kaptak. Ha jogos volt a verés, akkor ne szóljon senkit. Főleg ha megmutatom, hogy mit tett velem a nő (összekaszabolom pengével a karomat és ráfogom), akkor még őt ültetnék le. Úgyhogy ezt hagyjuk. Mert kedves utolsó, nem volt igazad.
2014. jan. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
10%
Én szórakozóhelyen is ha rosszat mond a külsőmre, hogy ezért nem akar velem inni vagy táncolni, lazán két akkorát lekeverek neki, hogy utána már senkinek sem mond többet nemet. Miért teszem ezt? Mert a nők 90%-a nagyon el van szállva magától az utóbbi években, 1-2 évtizedben? Túl sokat hisznek, hogy ha nők, akkor nekik mindent szabad. Hát nem, nagyon, nem.
2014. jan. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!