Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet ilyen?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki szerelmes volt belém néhány hónapja, de akkor még el sem tudtam képzelni, hogy én viszonoznám az érzéseit, semmi esélyt nem láttam rá. Most viszont állandóan ő jár a fejemben azt hiszem szerelmes vagyok belé! Veletek történt már hasonló?

2014. jan. 7. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Simán előfordulhat. Lettem szerelmes már így.
2014. jan. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és, hogy történt, ha szabad kérdeznem?
2014. jan. 7. 13:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, volt... Eleinte utáltam a srácot, aztán egyik pillanatról a másikra beleszerettem, kb. 5 hónapig voltunk együtt, de máig barátok vagyunk.
2014. jan. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 PearlDiver ***** válasza:

Velem történt, még 15 éves korom környékén. Tényleg nagyon szerelmes volt belém, én viszont amikor ezt megtudtam, bevetítettem magamnak a viszonzást, és végül elég kínos helyzetek álltak elő, csak évekkel később rendeződött a barátságunk.

24F

2014. jan. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt! Egyik koleganőm bevallotta egyszer, hogy belém szeretett. Én viszont kedvesen megmondtam neki az igazat: "bocsi, de nem vagy az esetem!" Kb. 2 hónappal később már csak rá tudtam gondolni, meg is írtam neki, de már késő volt, talált mást.
2014. jan. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Röviden mert sietek: az alap szitu az volt, mint neked. A leányzó gyengéd érzelmeket táplált irántam, én tudtam, de nem viszonoztam, sőt egyszer mondtam is neki, hogy sajnálom de nem hiszem, hogy ebből lesz valami. De a kislány (velem egyidős :D) nem adta fel, bár már egyáltalán nem láttam rajta, hogy akarna valamit. Aztán gondolkodtam-gondolkodtam, és egy tanulmányi úton elhatároztam, hogy lépek.


Ez lassan már 4 éve volt, azóta együtt vagyunk sülve-főve. :)

2014. jan. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!