Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek létezhet az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezhet az, hogy valaki egy hónap ismeretség után beleszeret a másikba?

Figyelt kérdés
Nagyon fura érzések vannak bennem. Nem beszéltünk ma, és annyira hiányzik mint még soha senki. Egyszer találkoztunk eddig, de nem történt még semmi, viszont minden nap beszélgetünk. Az előző barátommal a nyáron szakítottunk, és már régóta bennem van a szeretethiány, lehet, hogy csak az jön most is elő? Nem akarok szórakozni vele, nem akarom, hogy elmúljon ez az érzés. Jó, nyilván nem tudjátok ennyiből eldönteni, hogy szerelmes vagyok-e, a kérdésem inkább az lenne, hogy ti lettetek már szerelmesek ilyen gyorsan?
2013. dec. 28. 22:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Simán lehet, hogy beleszerettél és nem csak a szeretethiányod tört elő.
2013. dec. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nekem volt,hogy egy csodás délután elég volt a lánnyal.

Szóval nagyon is reális.

2013. dec. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ez inkább csak erős vonzalom... ha egyszer találkoztatok, akkor még túl kevés információval rendelkezel a másikról ahhoz, hogy ténylegesen ŐT szeresd, ilyenkor jellemző, hogy a hiányzó információkat "kipótoljuk", és hát persze, hogy számunkra ideális tulajdonságokkal. Találkozgassatok, ismerkedjetek és kiderül!
2013. dec. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy csak másfél hét múlva tudunk találkozni, és félek attól is, hogy nagy csalódás fog érni, az életben nem is olyan lesz, amilyennek megismertem gépen. Pasik terén eléggé válogatós vagyok, ezért is lepődtem meg, hogy ilyen gyorsan "beleszerettem".
2013. dec. 28. 22:54
 5/15 Költőnő? ***** válasza:

most akkor találkoztatok már vagy sem?

különben könnyen lehet, h kivetítesz rá dolgokat, de ez csak úgy tud kiderülni, ha minél többször találkozol vele.

ha a kémia is működik, miért ne lehetne megpróbálni?

ugyanannyi esély van elbukni benne vagy épp jól csinálni, mint bármely más kapcsolatban.

2013. dec. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Találkoztunk már, de csak 2 órára, úgyhogy nem az határozta meg az eddigi véleményemet róla. Meglátjuk, remélem összejön a dolog, szerintem már mindkettőnk megérdemelne egy normális kapcsolatot. Köszönöm szépen a válaszokat.:)
2013. dec. 28. 23:24
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült röpke másfél hét alatt beleszeretnem egy lányba... És onnan tudom, hogy nem csak egy egyszerű fellángolás volt, hogy nagyon rosszul éreztem magam amikor kiderült, hogy nem lesz belőle semmi, és mai napig magam alatt vagyok. Ergó, simán lehetséges
2013. dec. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet...Ugyanígy éreztem, (csak én nem is próbáltam kielemezni, hogy mit is ez valójában), aztán pontosan mikor estem bele, azt nem tudom, de kevesebb mint két hónap alatt...Szóval lehetséges:)
2013. dec. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.:)

7/8: próbálj meg nem rá gondolni. velem is ez volt a szakítás után, és hihetetlen sokat segítettek a barátok, mindig mentünk valamerre, és rávettek a pozitív gondolkodásra. Nem mondom, hogy nem hiányzik, de ha belegondolok, hogy a kis cafkájával van, akivel megcsalt, már nincs olyan gyomorgörcsöm. Remélem hamarosan túl leszel rajta, hisz az élet nem áll meg, majd jön más.:)

2013. dec. 29. 18:24
 10/15 anonim ***** válasza:

Simán lehet.


Nálunk 2 és fél hét internetes ismerkedés, majd az első 12 órásra sikeredett randi elég volt ahhoz hogy menthetetlenül egymásba szeressünk. A második randin már szerelmet is vallott nekem, és aztán én is neki. És valós, hisz 1 hónap után megkérte a kezemet, és másfél év után, össze is kötöttük az életünket. 2 éve házasok vagyunk:) és az érzéseink nem csökkentek egy cseppet sem, csak erősödtek , mélyültek.


Mi lelki társak vagyunk, ezért történt ez így.


27/N

2013. dec. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!