Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy 30 éves pasit hogy tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 30 éves pasit hogy tud meghódítani egy 16 éves lány?

Figyelt kérdés
A szimpátia és az ismeretség adott hogyan tovább ?

2014. jan. 7. 15:40
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:

7-es,

nem engem kérdeztél, DE én ugyan NEM. Kizárt.


Kérdező!

Ha az a 30 éves, egy értelmes, komoly, korának megfelelően viselkedő, tisztességes, normál erkölcsökkel rendelkező férfi, akkor SEHOGY.

Max. ha nem elég elővigyázatos, te pedig minimum 22-nek nézel ki.


30F

2014. jan. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:

10-es,


tán ebben mégse gondolkodjunk. Totális baromság ez az összehasonlítás, nem is korrekt. 30 éves pasi - 16 éves csaj: két szexuálisan és biológiailag érett ember. Több millió ember született már ilyen szülőktől a Földön évezredek alatt. A 16 - 2-es felállás meg egy majdnem felnőtt egy épphogycsak gyerekkel.

2014. jan. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
Köszönsz neki ! És lerántod a gatyáját és egyből bekapod de ha futni akar akkor gyorsba leharapod . Ennyi :) Sok szerencsét !
2014. jan. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
68%

Ha nincs meg a kemia sehogy. En is probalkoztam mar sokkal idosebb pasival de o nem fektetett volna meg.


A mostani 18 evvel idosebb. Egybol egymasra talaltunk :) Mondjuk azt hozzatennem, hogy rolam azt mondjak egy 20-onevss fiut megennek intellektualisan reggelire, es idosebb par valo mellem.

Na meg azt is, hogy nem gondoltam volna, hogy o ennyire "idos" mert hat khm, kicsit nagyon jo teste van, na meg borosta nelkul sokkal fiatalabbnak nez ki az arca is, de borostasan se mondanak ra hogy 40 eves...


Jol el tudunk beszelgetni, pluszba hasonlo az erdeklodesi korunk is, a szex meg tul jo, hogy dobjam es beprobalkozzak egy korombelinel, akivel az se biztos, hogy jol el tudunk beszelgetni, vagy hogy egyaltalan jo lesz a szex...

2014. jan. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:
#14 leírod akár priviben hogy ti hogy jöttetek össze?
2014. jan. 7. 16:16
 16/42 anonim ***** válasza:
14. Jól látod a dolgokat! Egy tapasztaltabb idősebb férfi már tudja hogy kell bánni a nőkkel! Az én volt barátnőm is ilyen. Amikor össze jöttünk már az nap este szeretkeztünk vagy reggelig! Csodálatos volt.Én 39 ő 19
2014. jan. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
0%
Gratulálok az erkölcsös barátnődhöz! ;)
2014. jan. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
Egy kis törödés, beszélgetések :DD Nem nagy kunszt ;)
2014. jan. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:

Vivi te vagy az? :D

Egyébként ha sikerült egy hígelméjű pasit kiszemelni akkor egy kis villantás és már meg is van hódítva.

2014. jan. 8. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:

Az én barátnőm 17 évvel fiatalabb, 3 éve vagyunk együtt. Különösebben nem kellett hódítgasson. :) Mondjuk első olvasásra ő is olyan mint Te: a korosztálya nem partner neki intellektuálisan.

A probléma inkább ott lehet majd, ha 2-3 év múlva esetleg rájössz, hogy még nem akarod elkötelezni Magad, élni akarsz, még pár pasit kipróbálni stb - és ott hagyod őt 35-40 évesen, amikor ő már családot szeretne majd. Sajna nálam sem kizárt, hogy ez lesz a vége.

F/37

2014. jan. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!